Finansbank Besicilik Kredisi
Finansbank Besicilik Kredisi

Finansbank Besicilik Kredisi

Finansbank Besicilik Kredisi

 

Büyük şehirlerde olsun küçük şehirlerde olsun ahır hayvancılığı olarak adlandırılan hayvancılık çokça yapılmaktadır. Özellikle büyük şehirlerin yakınlarına kurulan ve hayvan yetiştiriciliğinin büyük ahırlarda, çiftliklerde yapıldığı işletmeleri hayvan besiciliği yapan işletmeleri olarak değerlendirilmektedir. Büyük şehirlerdeki büyük çaplı besicilik tesislerinde çok sayıda hayvan beslenmektedir. Bu hayvanların cinsi değişse de ortak noktaları sayılarının fazla olmasıdır.

 

Tavukçuluk, küçükbaş hayvancılığı veya büyükbaş hayvancılığı olsun besicilik sektöründe beslenilen hayvanların bakıldığı çiftlikler büyük ve bu hayvanların sayısı da oldukça fazladır. Bu hayvanlar büyük şehirlerde et, süt ve yumurta için beslenmektedir. Küçük şehirlerde ise daha küçük işletmelerde beslenilen hayvanların sayıları da daha az olmaktadır. Küçük şehirlerde de aynı amaçlar için yapılan besicilik faaliyetlerinin büyük şehirlere olan farkı büyüklüğü ve besicilik maliyetleridir. Besicilik hangi şehirde olursa olsun önemli maliyetlerle gerçekleştirilen bir faaliyettir.

 

İşletmeyi kuruncaya kadar yapılan harcamalar sermayesi olmayan ve fakir çiftçi için altından kalkamayacağı düzeyde tutarlara denk gelmektedir. Bu ağır maliyetlerin altından kalkamayan olan çiftçiler bu nedenle besicilik faaliyetlerini gerçekleştiremediği için istedikleri ahırları kuramamakta ve işletmelerini oluşturamamaktadırlar. Sermayesi olmayan ancak besicilik işletmesi kurmak isteyen insanların arayıp da bulamadığı fırsat Finansbank tarafından verilmektedir. Finansbank besicilik kredisi, sermayesi olmayan ancak besicilik işletmesi kurmak isteyen insanlar için hayallerine ulaşmaları noktasında büyük bir yardım sağlamaktadır.

 

Uygun kredi faiz oranları ile hayvan besleyicilerinin ihtiyacı olan krediyi kolaylıkla alabilecekleri banka Finansbank, besicilik sektörünün kalkınması, büyük veya küçük şehirlerin et, süt ve yumurta ihtiyacının karşılanması ve insanların bu ürünlerden mahrum kalmadan yaşayabilmesi için yatırımcılarının yanında yer alarak arzu ettikleri yatırımları yapmalarına olanak tanıyor. Finansbank besicilik kredisi almak için Finansbank şubelerine başvurmanız gerekmektedir. Başvuru şartlarını ve gereken evrakları temin etmeniz halinde Finansbank’ın besicilik kredisini kısa sürede alabilirsiniz.

 

Şartları taşıdığınız taktirde kısa sürede kredi kullanımınıza sunulacaktır. Kredi hesaplarınıza yattıktan sonra krediyi çekme amacınıza uygun olarak kullanıp kullanmadığınıza dair geri dönüşler yapmanız istenebilir. Bu gibi konularda bankanın istediği veya araştırdığı bilgileri doğru olarak vermeniz krediyi kullanmanızı ve kullandırılan krediyi şartlarına uygun olarak vadesinde iade etmenizi kolaylaştıracaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Ceviz Fidanı Hibe Desteği başlıklı makalemizde ceviz, desteği ve fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*