Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

 

Bankacılık sektöründe kredi verebilmek için gelir belgesi istemek geçtiğimiz dönemlerde zorunlu bir halde ise de artan rekabet,müşteri hakkında toplanan bilgilerin şeffaflığı nedeniyle günümüzde göz ardı edilebilmektedir.

Bir bankaya kredi başvurusunda bulunduğunuzda daha önceleri hakkınızda yapabilecekleri kredi istihbarat bilgileri sınırlıydı. Fakat bugün bankaların tek bir tıklamayla sizin bütün kredi kartlarınızı,kredilerinizi,hakkınızdaki icra takiplerini,tapu bilgilerinizi,maaş bilgilerinizi ulaşma imkanları vardır.
Müşterisi hakkında iyi bir referans alabilen bankalarda gelir belgesiz kredi vermeye başlamıştır.
 Bugün siz gelirinizi belgeleyemiyor olsanız dahi bankalar üzerinize kayıtlı olan taşınmazları ya da geçmişte çok iyi kredi olan ödeme performanslarınızı referans alarak sizden gelir belgesi talep etmeden size kredi verebilir.
Eğer sizinde kredi ödemelerinizde geçmişte bir probleminiz olmadıysa ve üzerinize kayıtlı bir gayrimenkul sahibi iseniz rahatlıkla gelir belgesiz kredi alabilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi veren bankaların başında Akbank ve Denizbank vardır. Eğer kredi notunuz ortalamaların üzerindeyse bu iki bankadan rahatlıkla kredi alabilirsiniz.

Akbank gelir belgesiz krediye başvurmak için burayı tıklayın.

Denizbank gelir belgesiz krediye başvurmak için burayı tıklayın.

Bankadan kredi alabilmek için sadece gelir belgesi sahibi olmak yetmez. Bu kredi kampanyasından yararlanabilmek için gelir belgeniz olmasa dahi 18 yaşından büyük olmanız,adınıza kayıtlı en az bir fatura ibraz edebilmeniz gerekli. Fatura adres sabitleyici bir belge olarak referans alınır.

Bankalardan gelir belgesiz olarak sadece bireysel kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Taşıt ve Konut kredilerinde genellikle gelir belgesi şartı hatta evde başka gelir sahibi olan varsa onun gelir belgesi bile gerekebilmektedir. Çeşitli internet sitelerinde gelir belgesi olmadan taşıt veya konut alabileceğiniz yazılmış. Bunlara itibar edip gereksiz heveslere kapılmamak lazım. Olmaz mı? Olur. Size gelir belgesi olmadan 200 bin liralık konutu banka kredi ile verir. Yalnız bu durumda babanızın isminin Ali Ağaoğlu olması gerekmektedir. Tabi babanız arada televizyon reklamlarında görünüp BEN YAPTIM OLDU demelidir. Siz benim demek istediğimi anladınız.  Sevgi ile kalın.

Bu makalemde size Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar konusunu anlatmaya çalıştım. Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.
Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Borç Transferi Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizde borç transferi kredisi, borç transferi kredisi veren bankalar ve kredi borcu hakkında bilgiler verilmektedir.

No Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir