HSBC Müşteri Hizmetleri

HSBC Müşteri Hizmetleri

HSBC müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek yapmak istediğiniz bankacılık işlemlerini telefon aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Banka günün 24 saati müşterilerine telefon bankacılığı ile hizmet vermektedir. Bu hizmet sayesinde şubelerin kapalı olduğu zamanlar dahi bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 0850 211 0 111 numarasını arayabilirsiniz. Bankanın ürünleri ve hizmet ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bankanın gerçekleştirmiş olduğu kredi kartı kampanyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eft ve havale işlemlerinizi telefon bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bakiye sorgulama, kredi kartı borç sorgulama, kredi kartı güncel limit sorgulama gibi işlemlerinizi müşteri hizmetlerine bağlanarak zaman kaybetmeden sesli yanıt sistemi ile hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Müşteri Hizmetleri başlıklı makalemizde Halk Bankası müşteri hizmetleri, Halk Bankası müşteri hizmetleri numarası kaç ve Halk Bankası Müşteri Hizmetlerine bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. HSBC kredi Kartı Başvurusu | Kredi -Kredi Notu-Kredi Faiz Oranları

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*