ING havale ücretleri

Yapacağınız havale işlemlerinde belirli oranlarda işlem ücreti ödemeniz gerekebilmektedir. ING havale ücretleri de yapılan havale işlemine göre değişiklik göstermektedir. Yazımızdan havale ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

ING havale ücretleri internet bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir. İnternet bankacılığı üzerinden yapacağınız havale ücretleri 1.25TL olarak belirlenmektedir. Bu tutarı her havale işleminizde ödemeniz gerekmektedir.

ATM’lerden yapılan havale işlemlerinde ise 4TL işlem ücreti tahsil edilmektedir. Telefon bankacılığı aracılığı ile yapacağınız havale işlemlerinde ödemeniz gereken havale ücreti 10TL ile 20TL arasında değişiklik göstermektedir.

Bankanın şubeleri aracılığı ile de havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Şubelerde yapılan havale işlemlerinde ING havale ücreti 30TL ile 315TL arasında değişmektedir. Bu tutarlar yapılan işleme göre değişebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk müşteri hizmetleri başlıklı makalemizde Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri, Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri numarası kaç ve Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerine bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir