Kredi Kartı Sorgulama

Günümüzde nakit taşımaktan çok banka kartı ve kredi kartları ile işlem yapmaya başladık. Alışveriş yaparken ve diğer ihtiyaçlarımız için kredi kartlarını kullanmaktayız. Bankalar kredi kartlarını artık internet şubelerinden başvurarak da talep etmektedirler. Bankaya gitmeye gerek kalmadan işlemleri yapma olanağı sağlamaktadır. Kredi kartı sorgulama ekranları ile tek tıkla kredi kartı borcunuzu öğrenme ve sorgulama yapabilirsiniz. 7/24 güvenli online Bankalar arası kredi kartı borç ve limit sorgulama merkezi sayesinde istediğiniz anda sorgulama yapabilirsiniz. Siteye girdiğinizde karşınıza gelen sorgulama ekranından, hangi bankanın kartını sorgulamak istiyorsanız o bankanın adını giriyorsunuz. Kart sahibinin adı ve soyadı alanı gelmektedir. Kredi kartınızın 16 haneli numarasını giriyorsunuz. Kartınızın arkasında bulunan 3 haneli CVV kodunu girdikten sonra son kullanma tarihini yıl ve ay girerek devama basıyoruz. Böylelikle kartımızla ilgili bilgilere ulaşabiliyoruz.

Güvenli sorgulama sayfası ile kredi kartınıza ait borç bilgilerini sorgulamanız çok kolaydır. Bu ekranda yaptığınız tüm işlemler Bankalar arası kart merkezi güvencesi ile sağlanmaktadır. Bilgileriniz direk olarak bankalarınıza gönderildiği için güvenlik üst düzeyde tutulmaktadır.

Sitenin güvenliği şifreli bağlantılar ile korunmakta olup, girilen bilgiler ve sonuçlar sadece banka ekranı üzerinden yapılmaktadır. Kişisel bilgilerinizin güvenliği için bilgilerinizi üçüncü kişiler ile paylaşmamanız gerekmektedir.

Kredi kartı sorgulamayı bankaların internet şubelerinden de yapma imkanınız bulunmaktadır. Aynı zamanda kredi kartlarınıza ait ödemelerinizi de yapabilirsiniz. Hatta internet şubeleri aracılığı ile otomatik ödeme talimatları da verebilirsiniz.

Bu makalemde sizlere Kredi Kartı Sorgulama konusunu anlatmaya çalıştım. Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Kredi Yurtlar Kurumu Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde Kredi yurtlar kurumu, Kredi yurtlar kurumu kredi başvurusu ve kyk burs hakkında bilgiler verilmektedir.