Vakıfbank kredi kartı başvurusu

Vakıfbank kredi kartı başvurusu

Vakıfbank kredi kartı imkanlarından yararlanmak için Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu sonrasında banka gerekli incelemeleri yapacak ve sizlere kredi kartı başvuru sonucunuzu iletecektir.

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak için size en yakın Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz. Banka şubesinde yetkili personel ile kredi kartı başvuru formu doldurmanız yeterlidir. Kredi kartı başvuru formu ile birlikte bankaya bazı evrakları da vermeniz gerekmektedir. Banka genel olarak sizlerden nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgesi isteyecektir. Bu belgeler sonrasında başvurunuz 3 iş günü içerisinde sonuçlanacaktır. Banka gerekli gördüğü durumlarda sizlerden kefil de isteyebilir. Bu gibi durumlarda kredi notu yüksek bir kefil bulmanız kredi kartına sahip olmanıza yetecektir.

Vakıfbank kredi kartı başvuru işlemini ayrıca internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Açılan sayfada önce sözleşmeyi onaylamalı ondan sonra kredi kartı başvuru butonuna tıklamalısınız. Bu işlemlerden sonra bazı bilgileri belirtmeniz gerekmektedir. Kişisel bilgilerinizin yanı sıra gelir bilgilerinizi, adres, vatandaşlık numarası, cep telefonu numarası gibi bilgileri girdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzu tamamladıktan sonra banka kısa bir süre içerisinde inceleme işlemlerini gerçekleştirecek ve eğer uygun görülürse kredi kartınız onaylanacaktır. Kredi kartı onaylandıktan sonra sizle kargo yolu ile ulaştırılacaktır. Kredi kartınıza şifre belirlemeniz ile alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans kredi kartı başvurusu başlıklı makalemizde Türkiye Finans kredi kartı başvurma yolları, Türkiye Finans kredi kartı başvurusu ve Türkiye Finans kredi kartı nasıl başvurulur hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*