Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma
Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma

Ziraat Bankası kredi kartı kullanıyorsanız ve kredi kartınızın limiti yetmiyorsa Ziraat Bankası limit arttırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapacağınız başvurular sonrasında banka gerekli gördüğü halde sizin sahip olduğunuz kredi kartının limitini artıracaktır.

Ziraat Bankası kredi kartı limit artırma işlemi için bankanın şubesine gidebilirsiniz. Banka şubesinde yapmanız gereken yetkili personel ile görüşerek kredi kartınızın limitinin artmasını istediğinizi belirmektir. Banka yetkilisi bu durumda öncelikle sizin vatandaşlık numaranızı isteyecektir. T.C. kimlik no üzerinden bilgilerinize ulaşarak başvurunuzu gerçekleştirecektir. Burada banka sizlerden güncel gelir belgenizi de isteyecektir. Geçmiş dönem borçlarınızı düzenli ödüyorsanız ve diğer bankalarda herhangi bir şekilde olumsuz durum yoksa banka belirli oranlarda kredi kartı limitinizi artıracaktır.

Ziraat Bankası kredi kartı limit arttırma işlemi için ayrıca telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz. Telefon bankacılığından yapmanız gereken gerekli tuşlamaları yaparak müşteri temsilcisine ulaşmaktır. Müşteri temsilcisi kredi kartı limit artırma işlemleri için gerekli başvuruları yapacaktır. Bu başvuru sonrasında da banka incelemede bulunmaktadır. İncelemeler sonrasında başvurunuz olumlu görülürse kredi kartınızın limiti bankanın belirlediği tutara yükseltilecektir.Ziraat bankası müşteri hizmetleri için tıklayınız.

Banka kredi kartınızın limitinin otomatik olarak artmasını da sağlayabilirsiniz. Bunun için Ziraat Bankası otomatik limit arttırma talimatı vermeniz gerekmektedir. Bu talimatı verdiğinizde banka sizin harcamalarınızı ve ödemelerinizi takip etmektedir. Banka bu takip sonucunda belirli zamanlarda belirli oranlarda kredi kartınızın limitini artırmaktadır. Böylelikle kredi kartınızın limitini artırmak için herhangi bir başvuruda bulunmanıza gerek kalmamaktadır.

 

Bu makalemde size Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde world kart başvuru sonucu, yapı kredi kart başvurusu sonucu öğrenme ve yapı kredi kkart başvuru sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*