48 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar

Her geçen gün ekonomimizin zor günler yaşadığına dair haberler görünse de, bankalara giderek kredi başvurusu yapan ya da kredi kartı gibi kullanımlar için ziyaret eden kişilerin sayısı giderek düşmektedir. Bundan dolayı, kişilerin en büyük beklentilerinden birisi olan uzun vade süresi ve düşük faiz oranlarının sunulması adına çalışmaların başlatıldığını söyleyebiliriz. Şuan baktığımız zaman, özellikle ihtiyaç kredisi almayı düşünen kişilerin akıllarındaki vade süresi 48 ay, yapılacak kredi başvurusunun miktarı ise 20 bin liradır. Bundan dolayı, 48 ay vadeli kredi veren bankalarda yaptığımız araştırmalarda, ortaya şu tablo çıkmaktadır.

Türkiye İş Bankası 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası, 48 ay vadeli kredi veren bankalardan ilkidir. Birbirinden ayrı ihtiyaç kredisi paketi ile sizlere yardımcı olacak olan banka, 20 bin liralık ihtiyaç kredisi ve 48 ay vadede, sizlere %1,18’lik faiz oranı sunmaktadır. 48 ay sonunda yapılacak toplam ödeme 27.799,96 Türk Lirası ve aylık taksit tutarı ise 577,02 Türk Lirası’dır.

QNB Finansbank Enpara 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık hizmeti olan Enpara, sadece bir vadesiz mevduat hesabı sunmakla kalmıyor, sizlerin 20 bin liralık ihtiyaç kredisi için başvuruları da kabul etmektedir. Bu hizmet üzerinden başvuru yapacak Enpara kullanıcıları, %1,35 faiz oranında faydalanacaktır. 48 ay sonunda bankaya yapılan toplam ödeme 28.927,68 Türk Lirası olurken, aylık ödeyeceğiniz kredi taksit bedeliniz ise 602,66 Türk Lirası olacak. Ayrıca, kredi notunuz yüksekse, banka şubesine gitmenize gerek kalmayacak. Onaylanan krediniz aynı gün içinde Enpara hesabınıza yüklenecektir.

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

48 ay vadeli kredi veren bankalardan birisi olan ve bununla birlikte uygun ödeme koşullarını size sunan banka Garanti Bankası’dır. 48 ay vadeli ihrtiyaç kredisi başvurularınızda %1,44 faiz oranı size sunulmaktadır. 48 ay içinde üç kez de borç ertelemenin mümkün olduğu bu kredide, aylık 616,48 Türk Lirası ödeme yapacak ve 48 aylık süreci tamamladıktan sonra 29.696,04 Türk Lirası ödeme yapmış olacaksınız. Başvurular için de gelir belgenizle kimliğinizi yanınıza alarak banka şubesine başvurmalısınız.