Adabank müşteri hizmetleri

Adabank müşterisi iseniz bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek ve bankanın hizmetleri hakkında bilgi almak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Adabank müşteri hizmetleri sayesinde bir çok işleminizi bankanın telefon bankacılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bankalar bir çok alanda hizmet vermektedir. müşterilerine mevduat hesapları, kredi kartları, kampanyalar, borç verme olanakları sunmaktadır. Bu hizmetler hakkında bankaların şubelerine giderek bilgi alabiliriz. Ancak bu durum bazı zamanlarda mümkün olmayabilmektedir. Zaman kaybına uğramadan gerekli bilgileri almak için bankaların müşteri hizmetlerini arayabiliriz. Müşteri temsilcisi ile görüşerek istediğimiz bilgileri alma imkanımız bulunmaktadır.

Adabank müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için (0 212) 272 6420 numarasını arayabilirsiniz. Bu numara üzerinden bankanın verdiği bütün hizmetleri öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk havale ücretleri başlıklı makalemizde Albaraka Türk havale masrafı, Albaraka Türk havale ücreti ne kadar ve Albaraka Türk havale ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir