aktifbank

Aktifbank müşteri hizmetleri

Aktifbank müşteri hizmetleri sayesinde bir çok işleminizi telefon bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bankacılık işlemlerini bankanın şubelerinden gerçekleştiremediğiniz zamanlar telefon bankacılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Banka bu sayede sizlere sürekli olarak hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri günün her saati müşterilerine hizmet verdiği için her zaman bankacılık işlemleriniz ile ilgili işlerinizi gerçekleştirme imkanından yararlanabilirsiniz.

Aktifbank müşteri hizmetleri aracılığı ile eft ve havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri bankanın şubelerinden ve internet bankacılığından gerçekleştiremediğiniz durumlarda telefon bankacılığını seçebilirsiniz. Ayrıca bankanın ürün ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi alma imkanınız da bulunmaktadır.

Aktifbank müşteri hizmetlerine ulaşmak için yurt içinden 0850 724 30 50 numara ve yurt dışından aramak isteyenler için +90 850 724 30 50 numara hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Anadolubank havale ücretleri başlıklı makalemizde Anadolubank havale masrafı, Anadolubank havale ücreti ne kadar ve Anadolubank havale ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*