bankasya

Bank Asya müşteri hizmetleri

Bank Asya müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bankacılık işlemlerinizin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Banka sizlere günün her saati ulaşabileceğiniz telefon bankacılığı sunmaktadır. Bu sayede bankacılık işlemlerinizi bankaların şubelerinin kapanmasından sonra da gerçekleştirebilirsiniz.

Bank Asya müşteri hizmetleri ile kayıp çalıntı ihbarlarınızı iletebilirsiniz. Bilindiği gibi kayıp çalıntı konularında hızlı bir şekilde işlem yapılması gerekmektedir. Bu durumda müşteri temsilcisine bağlanarak durumu iletip hesaplara bloke konulması sağlanmalıdır. Müşteri hizmetleri üzerinden eft, havale işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bankanın ürün ve kampanyaları hakkında detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bank Asya müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 0850 222 4 888 numarasını arayarak işlemlerinizin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bu makalemde size Bank Asya müşteri hizmetleri konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.
Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

 

Bir önceki yazımız olan Burgan Bank havale ücretleri başlıklı makalemizde Burgan Bank havale masrafı, Burgan Bank havale ücreti ne kadar ve Burgan Bank havale ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*