Denizbank Esnafımız Rahatlatan Kredi Kampanyası
Denizbank Esnafımız Rahatlatan Kredi Kampanyası

Denizbank Esnafımız Rahatlatan Kredi Kampanyası

Denizbank Esnafımız rahatlatan kredi kampanyası

Denizbank’ın Kobi Kredileri alanında başlatmış olduğu Esnafımızı Rahatlatan Kredi kampanyasıyla 125.000 TL ye kadar firmanızın nakit ihtiyaçlarını Denizbank sayesinde giderebilirsiniz.Geri ödemesini de ister aylık ister dönemsel şekilde yapabilirsiniz.

Kimler Başvurabilir?

DenizBank Esnafımızı Rahatlatan Kredi kampanyasından sadece esnaf ve sanatkarlar ve şahıs şirketleri yararlanabilmektedir.Kredi kullanabilmek için Esnaf sicil kaydınızın olması gerekmektedir.

Nasıl Başvuruluyor?

Bu kredi kampanyasına Burayı Tıklayarak İnternet üzerinden online başvurabileceğiniz gibi,ESNAF boşluk TC kimlik numaranızı 3280e sms ile göndererek de başvurabilirsiniz.
Dilerseniz Denizbank Şubelerinden,Denizbank atm’lerinden ve Kobideniz Facebook sayfasından da başvurabilirsiniz.

Başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde cep telefonunuza gelecektir.Sonucun olumlu olması durumunda 60 gün içerisinde en yakın Denizbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Gerekli Olan Evraklar Nelerdir?

Banka şubenize başvurduğunuzda aşağıdaki evrakları sizden talep edebilmektedir.Hazırlıklı gitmenizde fayda vardır.

Kimlik Fotokopisi
İmza Beyannamesi
Oda Kayıt Belgesi
Son 2 Yıla ait vergi levhası
Son 2 yıla ait hesap defteri ve bilanço gelir tablosu
Varsa mal varlığı dökümü

 

Bu makalemde size Denizbank Esnafımız Rahatlatan Kredi Kampanyası konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Burgan Bank müşteri hizmetleri başlıklı makalemizde alo burganbank numarası, burgan bank müşteri hizmetleri ve burganbank müşteri hizmetleri numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*