Finansbank havale ücretleri

Finansbank aracılığı ile yapacağınız havale işlemlerinde belirli ücretler ödemeniz gerekmektedir. Banka yapılan havle işlemlerinde işlem ücreti tahsil etmektedir.

Finansbank havale ücretleri yapılan havalenin tutarına ve yapılan işleme göre değişiklik göstermektedir. Yazımızda havale ücretleri ile ilgili detayları inceleyebilirsiniz.

Finansbank şubelerinden yapacağınız havale işlemlerinde yapılan tutara göre havale ücreti belirlenmektedir. Banka minimum 30TL maksimum 300TL işlem ücreti tahsil etmektedir.

Havale işlemlerinizi internet bankacılığı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank havale ücretleri internet bankacılığı üzerinden yapılan işlemler için 1.25TL masraf almaktadır. Mobil şubeden yapılan havale işlemlerinde ise 0,95 kuruş havale ücreti tahsil edilmektedir.

Finansbank havale ücretleri telefon bankacılığından 7,50TL ATM’lerde ise 4TL olarak belirlenmektedir

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Müşteri Hizmetleri başlıklı makalemizde Halk Bankası müşteri hizmetleri, Halk Bankası müşteri hizmetleri numarası kaç ve Halk Bankası Müşteri Hizmetlerine bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir