Halk Bankası havale ücretleri

Halk Bankası müşterilerinin yaptığı havale işlemlerinden işlem ücreti tahsil etmektedir. Halk Bankası havale ücretleri havalenin yapıldığı kanala göre değişiklik göstermektedir. Yazımızda bu konu hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Halk Bankası şubelerinden yapacağınız havale işlemlerinde yapılan tutara göre masraf belirlenmektedir. Yapılacak olan para gönderme işleminde minimum 30TL maksimum 300TL işlem ücreti tahsil edilmektedir.

İnternet şubesinden yapacağınız havale işlemlerinde ise Halk Bankası havale ücretleri 0,90 kuruş olarak belirlenmektedir. Bu tutar bütün havale işlemlerinizde tahsil edilmektedir. telefon bankacılığı aracılığı ile yapacağınız havalelerde 1,86TL işlem ücreti tahsil edilmektedir. ATM’lerden yapılan işlemlerde ise 4TL işlem ücreti tahsil edilmektedir. Sizlerde bu tutarlara göre havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Denizbank havale ücretleri başlıklı makalemizde Denizbank havale masrafı, Denizbank havale ücreti ne kadar ve Denizbank havale ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir