ing bank iban sorgulama

ING iban sorgulama

ING Bank hesaplarının iban bilgilerini internet üzerinden sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. ING iban sorgulama işlemini yaparak iban bilgisine ulaştığınız hesaba hızlı bir şekilde para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamını inceleyerek iban sorgulama işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenebilirsiniz.

ING iban öğrenme işlemini gerçekleştirmek için buraya tıklayınız. Açılan sayfada iban numarasını öğrenmek için bazı bilgileri belirtmeniz gerekmektedir. Bunun için sırayla hesabın ait olduğu şubenin kodu müşteri numarası ve hesap uzantısını belirtmelisiniz. Daha sonrasında doğrulama kodunu girdikten sonra öğren butonuna tıklamanız yeterlidir. Bu işlemler sonrasında otomatik olarak iban numarası sizlere bildirilmektedir. Sizlere sunulan iban numarası ve hesap sahibinin ismi ile para transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası iban sorgulama başlıklı makalemizde Halk Bankası iban doğrulama, Halk Bankası iban nasıl sorgulanır ve Halk Bankası iban sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*