İş Bankası kredi kartı başvurusu

Günümüzün en eski bankalarından olan İş Bankası, kredi kartı olarak müşterilerine çeşitli imkanlar sunmaktadır. Sizlerde İş Bankası kredi kartı başvurusu yaparak bu imkanlardan yararlanabilirsiniz. Taksitli alışveriş yapabilir ve alışverişlerinizden puanlar kazanabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle bankanın şubelerine gidebilirsiniz. Bankanın şubelerinde kredi kartı başvurusu yapmak için nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgenizi bankaya sunmalısınız. İkametgah belgesi olarak elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu faturalarını kullanabilirsiniz. Bu evraklar ile birlikte kredi kartı başvurusu formunu da doldurmanız gerekmektedir. Bu işlemler sonrasında banka gerekli gelir ve kredi notu incelemelerini gerçekleştirecektir. İnceleme işlemleri sonrasında ise kredi kartı başvurunuzun sonucu sizlere bildirilecektir. Eğer kredi kartı başvurunuz olumlu cevaplanırsa kredi kartınız basılacak ve sizlere iletilecektir.

Bankanın şubelerine gidecek vaktiniz yoksa İş Bankası kredi kartı başvurusu işlemini internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Açılan sayfada öncelikle hangi karta başvuru yapacağınızı seçmelisiniz. Daha sonrasında ise vatandaşlık numaranız ve cep telefonu numaranızı belirtip güvenlik kodunu girerek başvur butonuna tıklayabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız bu başvuru sonrasında kısa bir süre sonra banka sizlere kredi kartı başvuru sonucunuz hakkında bilgi verecektir. Kredi kartınızın olumlu sonuçlanması ile kredi kartınız basılarak sizlere ulaştırılacaktır. Kredi kartı sizlere geldiğinde ise alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde Ziraat Bankası kredi kartı başvurma yolları, Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu ve Ziraat Bankası kredi kartı nasıl başvurulur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir