Maaş Anlaşmalı Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Maaş Anlaşmalı Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Maaş anlaşmalı kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredilerinden faydalanmak için bir takım kredi koşulları bulunmaktadır. İlk olarak bu kredilerin maksimum tutarı 50.000 TL olarak belirlenmiştir. Geri ödemelerde ise vade 36 ay üzerinden işlem görmektedir. Kredi faiz oranı ise aylık %1,15 oranıyla sabittir.

Maaş Anlaşmalı Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar aracılığıyla ödemelerinize 1 ay sonra başlayabilirsiniz. Bu kampanyalardan faydalanmak için de karşınıza çıkan banka İş Bankası olmaktadır. Tüm kamu personelleri bu sayede özel ihtiyaç kredisi avantajlarından faydalanabiliyor. Türkiye İş Bankası ile maaş anlaşmalı olan kamu çalışanları bu kampanyadan faydalanarak birçok ihtiyacını da giderebilmektedir. Çok cazip koşullarla müşterilerini memnun etmeye devam eden bu banka Maaş Anlaşmalı Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar arasındadır.

Bu kredide ayrıca kefil aranmamaktadır. Sadece banka gerekli gördüğü durumlarda kefil talep edebiliyor. Senelik sigorta primi ve kredi miktarına göre farklı tahsis ücretleri alınıyor. Tüm bankalarda olduğu gibi %5 oranında BSMV eklenmektedir. Sigorta primleri ise yaş durumuna göre belirleniyor. Elbette bu özellikler ile birlikte kredinin miktarı da vadesine göre farklılık göstermektedir. Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak adına İş Bankasına başvurarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak adına İş Bankası müşteri hizmetleri için tıklayınız; Ayrıca bu başvuruyu yaparken kredi notu ortalamanız da oldukça önemlidir.

 

Bu makalemde size Maaş Anlaşmalı Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar  konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.
Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde kuveyttürk kredi kartı, kuveyttürk kredi kartı başvurusu ve kuveyttürk kredi kartına nasıl başvurulur hakkında bilgiler verilmektedir.