teb iban sorgulama

Teb iban sorgulama

Teb’e ait hesap numaralarının iban numarasını öğrenmek için bankanın şubelerini, telefon bankacılığını ve internet sayfasını kullanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde öğrenmek için bankanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Teb iban sorgulama işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi ise yazımızın devamını inceleyerek öğrenebilirsiniz.


Teb iban sorgulama işlemini gerçekleştirmek için buraya tıklayın. Açılan sayfada bazı bilgileri girmeniz gerekmektedir. Hesabın bulunduğu şubenin ili ve şubesini belirtmelisiniz. Daha sonrasında ise iban numarasını öğrenmek istediğiniz hesabın hesap numarasını girmelisiniz. Bu bilgileri girdikten sonra hesapla butonuna tıkladığınızda girmiş olduğunu hesap bilgilerine ait iban numarası sizlere verilemektedir. Öğrendiğiniz iban numarası ile para transfer işlemelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden Teb’e ait bütün hesapların iban numarasını öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Odeabank iban sorgulama başlıklı makalemizde Odeabank iban doğrulama, Odeabank iban nasıl sorgulanır ve Odeabank iban sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*