Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri

Türkiye Finans müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçtiğinizde bir çok işleminizi telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede yapacağınız işlemleri gerçekleştirmek için bankanın şubelerine gitmenize gerek kalmamaktadır.

Türkiye Finans müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 444 2 444 ve 0850 222 22 44 numaralarını kullanabilirsiniz. İki numara ile de işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bu numara üzerinden eft ve havale işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Kayıp çalıntı gibi durumlarda acil olarak ilk bölümden bloke işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bankada bulunan hesabınızın güncel bakiyesini ve kredi kartı güncel limitinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Bu işlemleri ister müşteri temsilcisine bağlanarak ister müşteri hizmetlerine bağlanmadan gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Turkish Bank Müşteri Hizmetleri başlıklı makalemizde Turkish Bank Müşteri Hizmetleri, Turkish Bank Müşteri Hizmetleri numarası kaç ve Turkish Bank Müşteri Hizmetlerine bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Türkiye Finans Eft Ücretleri | Kredi -Kredi Notu-Kredi Faiz Oranları

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*