ziraat bankası iban sorgulama
ziraat bankası iban sorgulama

Ziraat Bankası iban sorgulama

Ziraat Bankası’na ait herhangi bir hesabın iban numarasını öğrenmeniz mümkün. Ziraat Bankası iban sorgulama işlemi için bankanın şubelerini veya telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.  Bu işlemler zaman açısından fazla bir zamanınızı alacağı için işleminizi internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası iban sorgulama işlemini internet üzerinden gerçekleştirmek için buraya tıklayınız. Açılan sayfada öncelikle hesabın ait olduğu şubeyi seçmelisiniz. Daha sonrasında ise müşteri no ve ek no bilgilerini girdikten sonra hesapla butonuna tıklamanız yeterlidir. Bu işlemler sonrasında ise sayfada otomatik olarak hesaba ait iban numarası çıkacaktır. çıkan iban numarasını güvenilir bir şekilde para transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İban numarasına para göndermeniz için hesap sahibinin ismini de belirtmeniz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası iban sorgulama başlıklı makalemizde Yapı Kredi iban doğrulama, Yapı Kredi iban nasıl sorgulanır ve Yapı Kredi iban sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*