Akbank Bireysel Krediler

Akbank bireysel krediler konusunda iddialı bankalar arasında yer almaktadır. Geniş portföy  imkanları ile birlikte müşterilerine her zaman en uygun kredi imkanlarını sunmaktadır. Bireysel kredileri nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak, ev almak ve araba almak için kullanabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi ile evlilikten elektronik eşyaya, ev eşyasından tatile, beyaz eşyadan çocuklarınızın eğitimine kadar her türlü ihtiyaçlarınızı en uygun faiz imkanlarıyla karşılayabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu için gereken koşullar sıralayacak olursak; 18 yaşından büyük olmak, risk ve istihbaratta olumsuzluk olmamalıdır. Gelirinizi belgelemelisiniz. Kredinin taksiti, hane halkı aylık ortalama gelirinin %50’sini geçmemelidir. Kredi kullandığınızda kredi hayat sigortası yaptırılır.

Akbank ihtiyaç kredisi için gereken belgeleri de hazırlamanız gerekmektedir. Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaportun aslı ve fotokopisini, gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belgeyi banka talep edebilir. Gelir durumunu gösterir belge; ücretliler için maaş bordrosu ya da net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge, serbest meslek sahipleri için vergi levhası, şirket ortakları için vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesinde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi, gayrimenkul geliri beyan edeler için tapu aslı ve fotokopisi, emekliler içinde hesap cüzdanı gerekmektedir.

Ev kredisi ve araba kredisi almak için de almak istediğiniz ürünle ilgili belgeleri bankaya getirmeniz gerekmektedir. Müracaatınızı yaptıktan sonra Bireysel krediler bölümü tarafından gerekli olan tahkikatlar yapılmaktadır. Krediniz uygun görülmesi durumunda tahsisi sağlanmaktadır.

 

Bu makalemde sizlere Akbank Bireysel Krediler konusunu anlatmaya çalıştım. Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Gelir Belgesiz 55.000 TL Kredi başlıklı makalemizde gelir belgesiz hakkında bilgiler verilmektedir.