Gelir Belgesiz 55.000 TL Kredi

Kredi başvurusu için bankaların istediği gerekli belgelerden biri de gelir belgesidir. Bu belge, bir kişinin remi olarak aylık bazda kazandığı paradır. Kredi taleplerinde bankaların gelir belgesi istemelerinin sebebi, başvuruda bulunan şahısın totalde ne kadar bir kredi ödemesi yapabileceğinin, istediği krediyi geri ödeme potansiyeli olup olmadığının belirlenmesidir. Yine de bankalar bazı durumları dikkate alarak gelir belgesiz kredi imkanı sağlayabilmektedir.

Bu bankaların listesini vermeden önce, gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunacak olanlarda olması gereken bazı özellikleri aktaralım. Öncelikle bu kişilerin kredi notunun çok iyi olması veya kendi adına kayıtlı herhangi bir gayrimenkulünün olması aranan özelliklerdendir. Şimdi bankalara bir göz atalım;

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi;

%1,52’den kredi faiz oranlarıyla, gelir belgesi sunmadan müşterilerine kredi tahsisi yapmaktadır. Türkiye İş Bankası’nın bu oldukça cazip kredi imkanından faydalanmak isteyenler, en yakın şubesine gitmesi ve başvuruda bulunması yeterli olmaktadır.

Müşterilerine kredi verme ile ilgili oldukça esnek davranabilen bankalardan biridir. Kredi taleplerinde kefille birlikte gelir belgesi de talep etmeyen Denizbank, 55.000 TL’ye kadar 48 ay taksitle kredi tahsisi yapmaktadır. Banka, % 1,55’ten başlayan kredi faiz oranları ile bu imkanı sunmaktadır.

anka, kredi notu yüksek olanlara gelir belgesiz kredi imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte kişiye özel kredi faiz oranları uygulamaktadır. Yani, kredi notu yüksek olan müşterilerine daha uygun faiz oranları ile kredi vermektedir.

T.C. Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi;

Türkiye’nin en büyük ve şubesi en yaygın olan bankalarından biri olan Ziraat Bankası gelir belgesi olmaksızın kredi verebilmektedir, ancak %1,63 gibi uyguladığı faiz oranları diğer bankalara nazaran biraz daha yüksek olabilmektedir. Gelir belgesi olmadan kredi alabilmeniz için Ziraat Bankası nezdinde de kredi notunun yüksek olması ilk aranan koşuldur.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi;

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalardan biri olan Odeabank, kredilerde %1,29 gibi oldukça uygun faiz oranlarından başlayarak faiz uygulaması yapmaktadır. Ayrıca kredi talebinde bulunan müşterilerinin kredi notuna bağlı olarak bu faiz oranlarında değişiklikler yapabilmektedir. Gelir belgesi olmaksızın sunduğu kredilerde 48 aya varan taksit uygulamaktadır. Kredi taleplerinizde kimlik belgenizle birlikte herhangi bir Odeabank şubesine başvurmanız yeterlidir.

HSBC Gelir Belgesiz Kredi;

Krediler konusunda oldukça esnek hareket eden bankalardan biridir. Kredi faiz oranı olarak % 1,45’ten başlayan oranlar uygulamaktadır. Kredi taleplerine çok kısa süre içinde olumlu ya da olumsuz cevap vermektedir.

Garanti Bankası Gelir Belgesiz Kredi;

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olan Garanti Bankası, % 1,65 faiz oranlarından başlayarak gelir belgesiz kredi imkanı sağlamaktadır. İlk kez kredi çeken yani daha önce hiç kredi kullanmamış biriyseniz, bankanın Garanti İlk Kredim adlı ürünü sayesinde de gelir belgesi olmadan kredi alabilmektesiniz.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi;

Gelir belgesiz kredi talepleriniz için Akbank SMS kredi başvurusu ya da resmi web sayfası üzerinden talepte bulunabilirsiniz. Banka, % 1,39 gibi oldukça uygun faiz oranlarından başlayarak kredi verebilmektedir.

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi;

Kredi kullandırma ile ilgili gayet esnek hareket edebilen bankalardan olan QNB Finansbank, gelir belgesiz de kredi vermektedir. Kredi başvurularınız için Enpara.com ya da resmi web sitesindeki kredi başvuru alanından faydalanabilirsiniz. Banka kredi taleplerinde kredi notunun yüksek olmasına dikkat etmektedir.

Vakıfbank Gelir Belgesiz Kredi;

Devlet bankalarından biri olan Vakıfbank da % 1,75 faiz oranlarından başlayan gelir belgesiz kredi taleplerine cevap vermektedir. Kimlik belgenizle birlikte banka şubesine gidebilir ya da web sitesi üzerinden her türlü detay bilgiye ulaşabilirsiniz.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Kredi Başvurusu Neden Onaylanmaz? | En Güncel Ekonomi Haberleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*