Akbank havale ücretleri

Akbank havale ücretleri

Ülkemizin en büyük bankalarından biri olan Akbank aracılığı ile havale işlemi yaptığınızda belirli oranlarda işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Akbank havale ücretleri yapılan havale tutarına göre değişiklik göstermektedir. Yazımızdan detaylı havale ücretleri bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akbank şubelerinden havale işleminizi gerçekleştirdiğinizde ödeyeceğiniz tutar göndereceğiniz havale tutarına göre değişmektedir. Şubeden yapılan havale işlemlerinde en düşük ödenen ücret 45TL olarak belirlenmektedir. Ödenecek en yüksek tutar ise 200TL’dir.

İnternet bankacılığını kullanarak yapacağınız havale işlemlerinde ise 1.75TL işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Bankanın ATM’lerini kullanarak da havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank havale ücretleri ATM’lerden yapıldığında 5,25TL olarak belirlenmektedir.

Telefon bankacılığı aracılığı ile yapılan havale işlemlerinde ise 20TL ile 50TL arasında işlem ücreti tahsil edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri başlıklı makalemizde Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri, Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri numarası kaç ve Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*