Aktifbank havale ücretleri

Aktifbank havale işlemlerinde belirli oranlarda işlem ücreti tahsil etmektedir. Sizlerde Aktifbank havale ücretlerini öğrenerek havale işlemlerinizde ne kadar işlem ücreti ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Aktifbank internet şubesinden havale işlemi yapılabilmektedir. Aktifbank internet şubesi üyeliğinizi açtırdıktan sonra havale işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirme imkanından yararlanabilirsiniz. Aktifbank havale ücretleri internet bankacılığından gerçekleştirildiğinde tahsil edilmemektedir. İnternet üzerinden yapacağınız her havale işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Aktifbank şubelerinden yapacağınız havale işlemlerinde ise banka işlem ücreti tahsil etmektedir. Banka yapacağınız havale tutarına göre sizlerden ücret tahsil etmektedir. Aktifbank havale ücretleri şubeden yapıldığında en yüksek 157.50TL olarak tahsil edilmektedir. Eğer ücretsiz bir şekilde havale işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız internet bankacılığını kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir