Altın Alımında 50 TL World Puan Kampanyası

 

Altın Alımında 50 TL World Puan Kampanyası

Son zamanlarda dikkat çeken Altın Alımında 50 TL World Puan Kampanyası ile altın almayı düşünen tüketiciler bu kampanyadan yararlanabilir. Bu kampanya sayesinde Worldcard ve Klikse çok güzel bir kampanyayı tüketiciler ile buluşturmuştur.

Kliksa üzerinden tek seferde yapılacak 500 TL ile 1000 TL arasındaki alışverişlerde 25 TL, tek seferde ise 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Worldpuan kazanılabiliyor. Kuyumcular ve e-ticaret firmaları üzerinden kredi kartıyla yapılabilen altın alım işlemlerinde herhangi bir puan kazanılmıyor. Üstelik bunun yanında kredi kartı bankaları da bazı kampanyalar düzenlerken kazanılacak puanların altın alışverişlerinde geçerli olmadığını belirtmektedir. Altın Alımında 50 TL World Puan Kampanyası kapsamında TEB, Albaraka, Anadolu Bankası ve Vakıfbank World kartları üzerinden katılım sağlanmaktadır.

Günümüzde birçok bankanın bu gibi kampanyalar çıkararak tüketiciler açısından tercih edildiğini görebiliyoruz. Ayrıca bu tür kampanyalar bankalar arası rekabeti artırmaktadır. Altın piyasasının günümüzde ki önemi de bilindiği için Altın Alımında 50 TL World Puan Kampanyası birçok tüketici tarafından kullanılmıştır. Zaman zaman bu gibi fırsatlar tüketicilere sunuluyor. Ayrıca World kart uygulaması sayesinde sadece altın değil daha birçok ürün ya da malzeme üzerinden birçok marka tüketicilere fırsat sunmaktadır. Bu anlamda bankaların kampanyalarını da etkin bir şekilde takip etmek gerekiyor.

Bankalar tüketicilerine bu gibi fırsatlardan yararlanmaları için kısa mesaj uygulamalarıyla hatırlatmalar da yapmaktadır. Bu yüzden bankalar tüketicilere çok güzel imkânlar sunuyor diyebiliriz. Yapılacak olan ve faydalanılacak imkânlardan haberdar olmak adına ayrıca internet üzerinden de araştırmalarınızı yapabilir ve bankalarınızın duyurularını takip edilmesi önemlidir. Bankalar bazı firmalar ile anlaşarak altın ya da farklı alanlarda önde gelen kredi kartlarıyla bu gibi puan kampanyaları düzenliyor. Kısa sürede yapacağınız alışverişlerde de puanlarınızı altın olarak biriktirip güvence altına alabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey bu gibi durumlarda sürekli takipte olmaktır. Bankalar zaman zaman internet sitelerinde yayınlayarak tüketicileri bu fırsatlardan yararlandırmak istemektedir. Sizler de Altın Alımında 50 TL World Puan Kampanyası dahilinde altın puan biriktirebilirsiniz.

 

Bu makalemde size Altın Alımında 50 TL World Puan Kampanyası konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan VARANT NASIL OYNANIR? başlıklı makalemizde varant, varant işlemi yapan bankalar ve varant nasıl oynanır hakkında bilgiler verilmektedir.