Bonus Card Başvurusu

 

Ülkemizde sıkça tercih edilen Bonus Card sürekli müşterilerine sunduğu kampanyalar ile bir çok avantaj sağlamaktadır. Sizlerde bu yazımızdan Bonus Card başvurusu yaparak kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Bonus Card başvurusu yapmak için öncelikle Garanti Bankası şubeleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bankanın şubelerinde yapmanız gereken başvuru için gerekli evraklar ve kredi kartı başvuru formunu doldurmaktır. Banka genel olarak kredi kartı başvurusu için gerekli evrak olarak nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi, ikametgah belgesi istemektedir. Alınan başvuru sonrasında ise banka inceleme işlemlerini başlatmaktadır. İnceleme işlemlerinde geliriniz ve kredi notunuz incelemektedir. Banka uygun gördüğünde kredi kartınızı basarak sizlere ulaştırmaktadır.

Bonus Card başvurusu ayrıca Garanti Bankası müşteri hizmetleri aracılığı ile de gerçekleştirilebilmektedir. Buradan yapılan başvurular sonrasında banka yine inceleme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra kredi kartı başvuru sonucunu sizlere iletmektedir.Garanti Bankası müşteri hizmetleri için tıklayınız.

Garanti Bankası Bonus Card başvurusu işlemini ayrıca internet üzerinden de gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır. Kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfa Garanti Bankası‘nın resmi web sayfasıdır. Burada bazı bilgileri girmeniz istenmektedir. Ad, soyad, cep telefonu ve vatandaşlık numaranızı girdikten sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka kısa bir süre sonra kredi kartı başvurunuzun sonucunu sizlere cep telefonunuza kısa mesaj göndererek bildirmektedir. Başvurunuz eğer olumlu bir şekilde sonuçlanmışsa banka sizlerden evraklarınızı herhangi bir şubeye iletmenizi isteyebilir. Bir hafta veya 10 gün içerisinde de kredi kartınız basılarak adresinize teslim edilmektedir.

Bu makalemde size Bonus Card Başvurusu konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.
Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Nasıl İptal Edilir başlıklı makalemizde kredi kartı, kredi kartı iptali ve kredi kartı nasıl iptal edilir hakkında bilgiler verilmektedir.