CEPTETEB’den Yemeksepetinde %20 indirim

CEPTETEB’den Yemeksepetinde %20 indirim

TEB bankasının ayrıcalıklı dünyası devam ediyor. Birçok kredi kapsamında müşteri memnuniyeti adına çok güzel imkânlar veren ve hizmetler sunan TEB Bankası şimdi de CEPTETEB’den Yemeksepetinde %20 indirim sağlıyor. Bu sayede yemek sepeti üzerinden vereceğiniz siparişlerde %20 indirim kazanıyorsunuz.

Eğer sizlerde CEPTETEB uygulamasını kullanıyorsanız yemek sepeti üzerinden vereceğiniz siparişlerde indirim kazanabilirsiniz. CEPTETEB uygulamasına sahip değilseniz internet üzerinden giriş yapabilir ve banka kartı ya da kredi kartıyla CEPTETEB’den Yemeksepetinde %20 indirim kazanabilirsiniz. Yemek sepetinde istediğiniz yemeği seçtikten sonra ödeme sayfasında online kredi bölümünde 3D SECURE İLE ÖDE seçeneği üzerinden CEPTETEB kart bilgileriniz girip sipariş veriyorsunuz. TEB müşterisi olup da CEPTETEB uygulamasını kullanan tüketiciler birçok farklı imkânlardan da yararlanabilmektedir. Online ödeme seçeneğinden yapacağınız harcamaların dönem içi işlemlerine yansımasının ardından 5 gün içerisinde %20 iade banka kartı ya da kredi kartınıza eklenmektedir. Aylık olarak iade edilen tutar ise 50 TL’dir. İadenizin hesabınıza yansıyabilmesi için de CEPTETEB uygulaması ana hesap olarak ana kart ya da kredi kartında tanımlı olmaya devam etmelidir.

CEPTETEB kampanyası ayrıca 29.02.2016 tarihine kadar da geçerlidir. Bankanın kampanyayı uzatması dâhilinde 1 sene boyunca en fazla 250 TL indirim kazanılabilir. Bu kampanya yemeksepeti.com ya da yemeksepeti.com mobil uygulama üzerinden verilen siparişler için geçerli olmaktadır. Ayrıca yemek sepeti mobil uygulaması üzerinden sadece CEPTETEB kredi kartı ile vereceğiniz siparişler kampanya kapsamında geçerlidir. Bu kart ile yemeksepeti’nin mobil uygulaması üzerinden online sipariş verilemez. Sanal kartlar da bu kampanyaya dâhil olmamaktadır. Bu anlamda Türkiye Ekonomi Bankasının bu uygulaması birçok tüketiciyi ve yemeksepeti’ni kullanan bireysel müşterilerinin çok işine yarayacak. Bu anlamda TEB bankası farklı uygulamalarına da devam edecektir. Sizler de CEPTETEB uygulamasına başvurarak artık bu gibi fırsatlardan yararlanabilirsiniz. TEB bankasının internet sitesi üzerinden bu uygulamaya dâhil olunabilmektedir. Dilerseniz bu işlemi TEB şubelerinden de yapabilirsiniz. Çok kolay bir uygulamadır ve yemeksepeti.com mobil uygulaması üzerinden de kolayca yararlanılabilmektedir. CEPTETEB’den Yemeksepetinde %20 indirim son zamanların en güzel kampanyalarından biridir.

 

Bu makalemde size CEPTETEB’den Yemeksepetinde %20 indirim  konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.
Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzman

Bir önceki yazımız olan Mikro Kredi Nedir, Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde mikro kredi başvurusu nereye yapılır, mikro kredi nasıl alınır ve mikro kredi nedir hakkında bilgiler verilmektedir.