En Para İle Para Transferi Nasıl Yapılır?

En para hesabı ile bankaya gitmenize gerek kalmadan tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Şubesiz bankacılığın bir diğer adı dersek abartmış olmuyoruz. Finansbank en para olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında diğer bankalarda en paraya benzer hesaplar oluşturmaktadır. En para ile para transferi nasıl yapılır diye baktığımızda avantajlarını sizde görmüş olacaksınız. Öncelikle En para ile yurtiçi ve yurtdışı tüm bankalara TL, USD ve EURO para cinslerinden transfer yapma imkanınız bulunmaktadır. En para hesaplarınızdan TL olarak EFT ve havale işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz. Ayrıca bu hesabınızdan USD ve EURO cinslerinden olan Swift işlemleri gönderdiğiniz kişinin hesabına iki iş günü içinde geçmektedir. Tabii yabancı para cinsinden olan transferlerinizde ücret alınmaktadır. En para hesabınız bu Swift işlemi sırasında ücret alındığına dair bilgi ve ücret onayınıza sunulmaktadır. Yabancı para transferleri için transfere aracılık eden muhabir bankalar veya alıcı bankalarda ayrıca işlem ücreti alınmaktadır. Bu ücretler işlem tutarına göre değiştirilebilmekte olup 100 USD veya EURO’yu bulabilen masraflar transfer tutarından alınmaktadır. Yabancı para transferlerinde havale yaptığınız kişinin eline daima daha az bir miktar geçmektedir. En Para ve Finansbank ile her gün ve günün her saatinde para transferi yapma imkanınız bulunmaktadır. Diğer banklarda böyle bir seçeneğiniz bulunmamaktadır. En para ile Türk Lirası para transferi işlemleriniz için tek seferlik veya isteğinize bağlı olarak düzenli transfer talimatı verebilirsiniz. Hızlı işlem kaydı yaparak ihtiyacınız olduğunda tek bir tuş ile işleminizi gerçekleştirirsiniz.

Bu makalemde sizlere En Para İle Para Transferi Nasıl Yapılır? konusunu anlatmaya çalıştım. Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan İş Bankası İhtiyaç Kredisi Sorgulama başlıklı makalemizde bireysel kredi sorgulama, ihtiyac kredisi ve iş bankası hakkında bilgiler verilmektedir.