Finansbank Ay Sonu Hesabı Nedir?

Bankalar kredili mevduat hesaplarına farklı farklı isimler vermektedirler. Bunun nedeni bankanın ön planda olmasını sağlamak ve markalaşmaktır. Finansbank ’ta büyük olasılık bu fikirden yola çıkarak kredili mevduat hesabına ay sonu hesabı ismini vermiştir. Finansbank ek hesap nedir, biraz fikir verelim. Ek Hesap; acil nakit ihtiyaçlarınızda, taksitli ya da peşin alışverişlerinizde, düzenli ve düzensiz ödemelerinizde (kira, fatura, çek, okul taksiti, aidat vb.) kullanılmak üzere vadesiz hesabınıza tanımlanan ve aylık faiz tahakkuku olan bir kredi türüdür. Size hesabınızda para yokken bile nakit para çekebilmenin ve alışveriş yapabilmenin rahatlığını sağlar. Vadesiz mevduat hesabının tüm özelliklerine sahiptir. Limitinizden kullandığınız tutar üzerinden bankanın belirlediği oranlarda günlük Ek Hesap faizi işlemektedir. Ek Hesap’ınız ile limitiniz dâhilinde taksitli kullanım gerçekleştirebileceğiniz gibi Finansbank’ın Ek Hesap’ınıza ekstra tahsis edebileceğiHazır Kredi limiti ile de dilediğiniz zaman, şubeye bile gelmeden Çağrı merkezi, ATM gibi kanallardan kullanım yapıp, taksit taksit ödeyebilirsiniz. Üstelik Hazır Kredi’nizi kullanmak hesabınızdan para çekmek kadar kolay!

Bu makalemde sizlere Finansbank Ay Sonu Hesabı Nedir? konusunu anlatmaya çalıştım. Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan En Para İle Para Transferi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde En Para İle Para Transferi Nasıl Yapılır?, enpara ve enpara ile havale hakkında bilgiler verilmektedir.