Etin Kilo Fiyatında İndirime Gidildi

Etin Kilo Fiyatında İndirime Gidildi

Et ve Süt kurumu tarafından İstanbul ili sınırları içerisindeki yemek market zincirleri, et sanayicileri, yemek şirketleri ve kasaplara kilosu  katma değer vergisi hariç 22 Türk lirasından et satışı yapılacak.

kasap

 

Et ve Süt Kurumunun  resmi internet sitesinden yapılan duyuruya göre, İstanbul ili içerisinde bulunan Türkiye Yemek Sanayicileri Dernekleri Federasyonuna üye yemek şirketlerine,  Türkiye Perakendeciler Federasyonuna  üye yerel market zincirlerine,Kasaplar Federasyonuna üye kasaplara,  ve kırmızı et sanayi alanındaki işletmelere ithal taze karkas dana eti satılacak.

 

Yapılan Satışlarda Kredi Kartı Kullanılabilecek

Etlerin satış ve teslimatları ESK Sakarya Kombina Müdürlüğünce yapılacak. İthal taze karkas dana eti satış fiyatı peşin bedelle kilogram başına KDV hariç 22 lira olacak.  Satışlar kredi kartı ile de gerçekleştirilebilecek.

Teslimat noktaları, başvuru yapılan ESK Sakarya Kombina Müdürlüğünce belirlenecek.

 

 

STOKLA SINIRLI

Söz konusu et satışı belirli fiyat ve esaslar doğrultusunda gerçekleştirilecek. Almak isteyen kişilerin Sakarya Kombina Müdürlüğüne müracaat etmesi gerekiyor. Taleplerin karşılanması Kurumun stoklarıyla sınırlı olacak.

 

 

Bir önceki yazımız olan Rusya Krizi Sonrasında Şok Düşüş başlıklı makalemizde rusya krizi, turizm sektörü ve uçak krizi hakkında bilgiler verilmektedir.