Garanti Kredi Kartı Şifre Alma

Garanti Kredi Kartı Şifre Alma

 

Türkiye’ nin köklü bankalarından olan Garanti’ den kredi kartınıza şifre almanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Kredi kartınıza şifre almak için herhangi bir Garanti Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Şubeye gittiğiniz zaman gişe işlemlerine den sıranızı alınız. Sıranız geldiği zaman müşteri temsilcisi hızlı bir şekilde size yardımcı olacak şifrenizi oluşturacaktır.

 

Hayatın yoğun çalışma temposun da çoğu insan şubeye gidecek vakit bulamamakta ve işlemini daha kolay halletme yöntemine gitmektedir. Peki, nedir bu yöntemler? 444 0 333 Alo Garanti’ yi arayarak Garanti Şifre alma menüsünden kolay bir şekilde garanti kredi kartı şifre alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Şifrenizi oluştururken dikkat etmeniz gereken birçok hususlar bulunmaktadır. Bu hususların ilki şifreniz müşteri numaranız ile aynı olmamalı ve içinde geçen sayılarla hiç bir benzerlik göstermemesi gerekmektedir.

 

Yine aynı şekilde TC kimlik numaranızın içeriğinden de farklı olmak zorundadır. Artan ve azalan rakamlardan oluşmaması gerekmektedir. Örneğin şifreniz 1234 veya 4321 olamaz. 1900 ile 2100 arasında bir sayıdan oluşamaz. Yeni oluşturacağınız şifreniz 4 rakamdan oluşmalıdır. Birçok kişi bu tür kısıtlamalara sinirlense de, kredi kartınızın şifresinin dolandırıcıların eline geçmemesi açısından önemlidir. Yine şifrenizin çalınması, kopyalanmasını önlemek amacıyla bu tür prosedürlere uymanız sizin lehinize olacaktır.

 

Bunların hepsini denediniz hala şifrenizi alamadınız mı? Şifrenizi almakta güçlük çekiyorsanız ve şubeye gitmek istemiyorsanız Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayabilir ve garanti kredi kartı şifre alma işlemini müşteri hizmetlerinin yönlendirmesiyle canlı olarak konuşabilir kolayca şifrenizi oluşturabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Kapattırma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir