İş Bankası kredi kartı başvurusu

İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme

İş Bankası kredi kartına başvuruda bulunarak bankanın kampanyaları ve müşterilerine sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Maximum kredi kartı olarak verilen kart ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerden de puanlar kazanabilirsiniz.

        Kazandığınız puanları ise üye iş yerlerinde bedava alışveriş yaparak harcayabilirsiniz. İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmışsanız ve sizlere sonuç ile ilgili herhangi bir şekilde bilgilendirme yapılmamışsa İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini gerçekleştirdiğinizde kredi kartı başvurunuzun son durumu hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama için buraya tıklayınız).

Açılan sayfada bazı bilgileri belirmeniz gerekmektedir. Öncelikle iki şekilde sorgulama yapabilirsiniz. Birincisi vatandaşlık numarası ile sorgulama diğeri ise sizlere kredi kartı başvurusu yapılırken verilen referans numarası ile sorgulama. Bu iki seçenekten birini seçtikten sonra cep telefonu numaranızı girmeniz gerekmektedir. Daha sonra doğrulama kodunu girdikten sonra devam butonuna tıklayabilirsiniz. Yaptığınız bu işlem sonrasında banka sizlere kredi kartı başvurunuz hakkında detaylı bilgi vermektedir.

İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi için ayrıca bankanın şubeleri ve telefon bankacılığından hizmet alabilirsiniz. Telefon bankacılığından müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek kredi kartınızın başvuru durumu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Kredi kartınız onaylandıktan sonra bir hafta veya on gün içerisinde kredi kartınız basılıp sizlere iletilecek ve alışverişe hemen başlayabileceksiniz.

 

Bu makalemde size İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.
Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası kredi kartı başvurusu başlıklı makalemizde Halk Bankası kredi kartı başvurusu, halkbank kredi kartına nasıl başvurulur ve paraf kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*