Koşulsuz Kredi Veren Bankalar

Koşulsuz Kredi Veren Bankalar

Bankalar kuruluş amacı itibariyle tüketicilere destek olmak için çalışmaktadır. Nakit ihtiyaçlarının karşılanması için de bazı evrakların sağlanması gerekiyor. Bunlar arasında kefil ya da kredi notunun yüksek olması ve gelir belgesi gibi nitelikler aranmaktadır.

Finans piyasasına yeni girmiş ve adından söz ettirmek isteyen bankalar günümüzde Koşulsuz Kredi Veren Bankalar arasında yerini almış ve tüketicilere hizmet vermeye başlamıştır. Bunlar arasında ilk olarak Denizbank’ı örnek verebiliriz. Denizbank müşterilerine gelir belgesiz ve kefilsiz olarak kredi desteği sağlıyor. Bu tür kredide sadece kredi notu önemlidir. Kredi puanının uygun olması durumunda genel olarak olumlu dönüşler sağlanmaktadır. Herhangi bir Denizbank şubesine giderek detaylı bilgi alabilir ya da Denizbank müşteri hizmetleri için tıklayınız;

Koşulsuz Kredi Veren Bankalar arasında Türkiye Ekonomi Bankası da hizmet vermektedir. 7000 TL’ye kadar kefilsiz kredi veren TEB Bankası da herhangi bir şart ya da gelir belgesi talep etmeden bu krediyi sağlayabiliyor. Yine sadece kredi notunuzun düşük olmaması yeterlidir. Acil ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla bu bankalara başvurabilirsiniz. Ayrıca TEB Bankası müşteri hizmetleri için tıklayınız; Müşteri temsilcilerinizle yapacağınız görüşmelerden sonra şubeye giderek TC kimlik numaranız ile birlikte kredi başvurusunda bulunabilir ve aynı gün içerisinde ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Bu sayede bankalar tüketicilere yönelik olarak hizmet ağını genişletmekte ve daha geniş kitlelere bu kampanyalardan yararlandırmak adına ulaşabilmektedir.

Bu makalemde size Koşulsuz Kredi Veren Bankalakonusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.
Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzman

Bir önceki yazımız olan Konut Kredisi Hesaplama başlıklı makalemizde konut kredisi hesaplama, konut kredisi hesaplanırken dikkat edilmesi gerekenler ve konut kredisi nasıl hesaplanır hakkında bilgiler verilmektedir.