Odeabank Bank’o Kart

Odeabank  Bank’o Kart

Odeabank’ın yıllık kart ücreti olmayan yeni bir kart uygulaması olan Odeabank  Bank’o Kart yepyeni bir kart olarak karşımıza çıkıyor. Yurt içi ve yurt dışında peşin alışverişlerde kullanılan ve internet üzerinden de güvenli alışveriş imkânı sağlayan ve aynı zamanda taksitli avans ve nakit avans ürünleriyle tüketicilerin nakit ihtiyaçlarını cazip oranlarla karşılayan yeni bir uygulamadır. Bu kartın birçok özelliği de mevcuttur.

  • Bu kart ile yıllık üyelik ücreti ödenmez.
  • Cazip oranlarıyla dikkat çeker ve hem taksitli nakit avans ve nakit avans konusunda da yardımcı olur.
  • Bu kart ile erteleme yapabilir ve alışverişleriniz ödemeleriniz de erteleyebilirsiniz.

Bank’o kart başvurularınızı hızlı bir şekilde internet üzerinden ya da Odeabank şubelerinden yapabiliyorsunuz. Dilerseniz mobil şube kullanabilir ya da banka ATM’lerinden yapabilirsiniz. Alacağınız kartın şifresini de kısa mesaj uygulamasıyla alabiliyorsunuz.  Odeabank  Bank’o Kart uygulaması kullanarak ödemelerinizi de şube ya da ATM’lerden yapabilirsiniz. Ya da herhangi bir bankadan EFT ya da Havale yapabilirsiniz. Ayrıca bu ödemelerinizi Akbank ATM’lerinden de yapabiliyorsunuz.

Nakit avans özelliği bulunan bu kartta 7/24 Nakit Avans özelliğinden yararlanabilirsiniz ve nakit avans çekebilirsiniz. Bu işlemi Odeabank ATM ve şubelerinden de yapabiliyorsunuz. Taksitli avans işlemlerinde ise 9 aya varan vadelerle taksitli avans kullanabiliyorsunuz. Bu işlemi de yine ATM şubeleri ve şubelerden yapabiliyorsunuz. Dilerseniz faturalarınızı da Odeabank  Bank’o Kart ile ödeyebilirsiniz. Birçok fatura tahsilatı bu kart ile yapılabilmektedir.

Asıl kart hesabınıza bağlı olan ek kart için taleplerinizi de Odeabank şubelerine iletmeniz gerekir. Ya da yine Odeabank internet ve mobil şube üzerinden yapabilirsiniz. Bu kart ile ayrıca kredi kartı borcunuzu da takip edebiliyorsunuz. Kartın sunduğu imkânlar bu şekildedir. Odeabank’ın bugüne kadar belki de sunduğu en güzel hizmetlerden biri olan Bank’O Kart, son zamanların en çok kullanılan kartlarından biri olmayı başarmıştır. Odeabank bu anlamda yeniliklerine de devam etmektedir. Yapmanız gereken tek şey bir Odeabank şubesine uğramak ya da internet üzerinden taleplerinizi bildirerek geri dönüş beklemek olacaktır.

 

Bu makalemde size Odeabank  Bank’o Kart konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzman

Bir önceki yazımız olan Ticari Taşıt Kredisi başlıklı makalemizde ticari taşıt kredisi alma şartları, ticari taşıt kredisi nasıl alınır ve ticari taşıt kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.