Odeabank havale ücretleri

Odeabank havale ücretleri

Odeabank şubelerinden veya internet bankacılığından yapacağınız havale işlemlerinde belirli ücretler ödemeniz gerekmektedir. Odeabank havale ücretleri havalenin yapılma durumuna ve tutarına göre değişiklik göstermektedir. Yazımızda havale ücretleri hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Odeabank internet şubesini kullanarak havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesinden yapacağınız havale işlemlerinde banka 1Tl işlem masrafı almaktadır. Aynı şekilde mobil şubeyi kullandığınızda da 1TL işlem masrafı tahsil edilmektedir.

Telefon bankacılığını kullanarak havale işlemi yaptığınızda 20TL ile 350TL arasında işlem ücreti tahsil edilmektedir. Tutar göndereceğiniz para miktarına göre belirlenmektedir.

Odeabank havale ücretleri şubelerde ise 25TL ille 350TL arasında değişiklik göstermektedir. Bankanın şubelerinde yapacağınız havale işlemlerinde göndereceğiniz tutar üzerinden hesaplamalar yapılmakta ve çıkan havale ücreti sizlerden tahsil edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tbank Müşteri Hizmetleri başlıklı makalemizde Tbank Müşteri Hizmetleri, Tbank Müşteri Hizmetleri numarası kaç ve Tbank Müşteri Hizmetlerine bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*