Şekerbank havale ücretleri

Şekerbank havale ücretleri

Şekerbank şubelerinden, telefon bankacılığından, internet bankacılığından ve ATM’lerinden havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Banka yapılan havale işleminde müşterilerinden belirli oranlarda havle ücreti almaktadır. Şekerbank havale ücretleri hakkında detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Şekerbank havale ücretleri şubeden yapıldığında hesaptan hesaba havale işlemlerinde 15TL ile 25TL arasında işlem ücreti alınmaktadır. Banka yapılan havalenin tutarı üzerinden havale ücreti belirlemektedir. Hesaptan isme yapılan havale işlemlerinde ise 30TL ile 315TL arasında işlem ücreti tahsil edilmektedir.

ATM’ler üzerinden ve mobil bankacılık üzerinden yapılan bütün havale işlemleri ücretsiz yapılabilmektedir. İnternet bankacılığını kullanarak havale işlemi yapmak istediğinizde 1.25TL işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bu tutarlar ile havale işlemlerinizi Şekerbank aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TEB Müşteri Hizmetleri başlıklı makalemizde TEB Müşteri Hizmetleri, TEB Müşteri Hizmetleri numarası kaç ve TEB Müşteri Hizmetlerine bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*