Tbank havale ücretleri

Tbank aracılığı ile yapacağınız havale işlemlerinde ücret ödemeniz gerekmektedir. Bankacılık sektöründe yapılan işlemlerden işlem ücreti tahsil edilmektedir. Bankaların işlem ücretleri ise değişiklik göstermektedir. Bu nedenle yapacağınız havale işlemlerinizde ödeyeceğiniz ücretleri önceden öğrenmeniz önemlidir. Bu yazımızda Tbank havale ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tbank havale ücreti şubeden yapılan havalelerde 10TL masraf almaktadır. Tbank internet şubesini kullanarak da havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için internet bankacılığını açtırmanız gerekmektedir. İnternet şubesini açtıktan sonra yapmanız gereken havale yapacağınız hesabın bilgilerini girmektedir. Bu işlemlerden sonra internet bankacılığından yapacağınız havale işlemlerinde 1.50TL işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir. Banka internet şubesinde daha az işlem ücreti tahsil etmektedir. Bu nedenle işlemlerinizi internet şubesinden yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Tekstilbank Müşteri Hizmetleri başlıklı makalemizde Tekstilbank Müşteri Hizmetleri, Tekstilbank Müşteri Hizmetleri numarası kaç ve Tekstilbank Müşteri Hizmetlerine bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir