TEB havale ücretleri

TEB havale ücretleri

TEB aracılığı ile yapacağınız havale işlemlerinde belirli ücretler ödemeniz gerekmektedir. Yapacağınız işlemlere göre banka havale ücreti belirlemektedir. TEB havale ücretleri hakkında detaylı bilgiyi yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

TEB mobil bankacılık aracılığı ile yapacağınız havale işlemlerinde herhangi bir ücret tahsil edilmemektedir. İnternet şubesinden yapacağınız havale işlemlerinde ise TEB havale ücreti 1TL olarak belirlenmektedir.

Bankanın ATM’lerinden yapacağınız havale işlemlerinde ise 4TL işlem ücreti alınmaktadır.

TEB şubelerinden gerçekleştireceğiniz hesaptan havale işlemlerinde 30TL ile 225TL arasında havle ücreti tahsil edilmektedir. Kasadan havale işlemlerinde ise 40TL ile 300TL arasında TEB havale ücreti tahsil etmektedir. Telefon bankacılığı aracılığı ile yapacağınız havale işlemlerinde ise banka 5TL standart havale ücreti tahsil etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Müşteri Hizmetleri başlıklı makalemizde Vakıfbank Müşteri Hizmetleri, Vakıfbank Müşteri Hizmetleri numarası kaç ve Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*