Öğrenci İçin En Uygun Kredi Kartı

Öğrenci İçin En Uygun Kredi Kartı

Öğrenciler daha rahat şartlarda eğitim sürecini tamamlamaları için nakit ihtiyaçlarını gidermek adına kredi kartlarından yararlanmaktadır. Öğrenci İçin En Uygun Kredi Kartı konusunda vereceğimiz bilgiler ışığında nakit ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabiliyorsunuz.

İlgili araştırmalarımıza göre öğrenciler için uygun bir şekilde kullanılan kredi kartlarını sizlere sunacağız. Bununla birlikte ülkemizde nakit ihtiyacı her geçen gün arttığı için, öğrencilerin yararına olan kredi kartları da farklı kampanyalarla gündeme gelmektedir. Şimdi sizlere bu konuda destek olan bankaların kartlarıyla ilgili bilgiler sunacağız.

İş Bankası tarafından öğrencilere kredi kart limiti 400 TL olan kartlar sunulmaktadır. Ayrıca ilk yıl kart ücreti de tahsil edilmiyor. TEB Bonus kart özellikli olan ÜniversiTEB kartı da en çok tercih edilen kartlar arasında. Bu kartın limiti de 400 TL’ye kadar çıkarılabilmektedir. Ziraat Bankası da Genç Bankart uygulamasıyla 5 yıl kart ücreti almadan öğrencilere farklı limitlerde kredi kartı vermektedir. Akbank da bu konuda exi26 adını verdiği kredi kartıyla da Öğrenci İçin En Uygun Kredi Kartı sağlayan bankalar arasındadır. HSBC bankası da bu hizmetleri sağlayan banka olarak gündemdeki yerini koruyor. Yıllık 20 TL kart ücretiyle birlikte 500 TL-750 TL arasında limiti değişen kredi kartını öğrencilere sunmaktadır. Gerekli araştırmaları yaparak sizler de en uygun kredi kartlarından yararlanabilir ve öğrencilik döneminizde nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

 

Bu makalemde size   Öğrenci İçin En Uygun Kredi Kartı konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.
Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Sigortasız Kredi Çekilir mi? başlıklı makalemizde Sigortasız Kredi Çekilir mi, sigortasız kredi çekme şartları ve sigortasız kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.