Para mara nedir ?

Para mara nedir ?

Teknoloji geliştikçe daimi olarak ihtiyaçlarımız da değişiyor veya gelişiyor. İhtiyaçlarımızı karşılamaktan çok, nasıl karşıladığımız bizi ilgilendiriyor hale geliyor çünkü, devir hız ve bilişim devri. Bunca teknolojinin arasında yaşıyor iken hızdan tasarruf etmek asla olmaz. Seyahatlerimizden tutun da günlük banka işlerimize kadar yansımış bu durum, neredeyse her alanda karşılaştığımız bir durum. Oldukça kısa sürelere bile sabır gösteremiyor, şekilden şekle giriyoruz. Tam da bu noktada daima işleri hızlandıracak çözümler üretmeye çalışıyor, kendi menfaatimize bile olsa bazı şeyleri düzeltme veya yoluna koymak için gerekli adımları atıyoruz. Telefonlara gelen NCS özelliği ile telefonumuzdan temassız olarak kredi kartımızdan çekiş işlemi yapılabilecek. Zaman ve tasarruf sağlayan bu durum ile, benzer durumları her alanda kullanıyoruz aslında. Bunlardan en önemlileri havaalanlarında daimi olarak gördüğümüz para mara muhabbeti. Pek numarası abartılacak bir şeyi de yok aslında. Temassız geçiş yapmanı sağlayacak işlemler yapıyor Para MaraIng Bank’ın yeni bir hizmeti.

Ücretsiz para yollayabiliyor, günün dilediğin her saati para çekebiliyorsun. İos cihazınız var ise öncelikle telefonın tuş kilidini kaldırmanız gerekiyor. Kredi kartları ve mobil veri sağlayıcıları ile entegreli çalışan bu sistem, çağın gerekliliklerinden birisi haline gelmişti.

Ayrıca arkadaşlarınızdan veya borç alacağınız kişilerden bu olay aracılığı ile borç para da isteyebiliyorsunuz.

Paypal veya ininal kartları andırıyor olsa da, fena değil kartın düşünce kısmı bizce.

Android marketlerde ücretsiz olarak kullanılabilecek olan uygulama, büyük ilgi görmüş durumda. Kolaylıkla para transferi veya işlem ücreti ödemek istemeyen kullanıcılarımıza davet edebileceğiniz bir sistem olan ParaMara, büyük fark yaratıyor. QR kod olayı gibi bir anda patlayacak olan bu uygulamalar, daha çok yaygınlaştırılması gereken uygulamalar arasındadırlar. Bu uygulamalar maddi manevi geleceğe yatırım hem de hibe demek. Dikkatli düşünüp taşınmakta fayda var. Ayrıca bu sistem Enpara ile de benzerlik göstermektedir. İkisi de birbiriyle rakip banka olduğu için isim veremiyoruz ancak, zaten siz olayı yazmadan anladınız bile. Para mara ile gündelik kullanımlarınızı kolaylaştırabilir, işlerinizi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sizde yazımızı okuduysanız, görüş ve önerilerinizi bırakırsanız bize yardımcı olmuş, aynı zamanda size daha iyi hizmet vermemiz için etkide bulunmuş olursunuz.

 

Bu makalemde size Para mara nedir ? konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzman

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi başlıklı makalemizde türkiye finans bireysel kredi, türkiye finans ihtiyaç kredisi ve türkiye finans kredileri hakkında bilgiler verilmektedir.