şekerbank iban sorgulama

Şekerbank iban sorgulama

Şekerbank hesaplarının iban numarasını öğrenmeniz mümkün. Bu işlemi gerçekleştirmek için Şekerbank iban sorgulama işlemini yapmanız gerekmektedir. Yapacağınız işlem sonrasında Şekerbank’a ait bütün hesapların iban numaralarını öğrenebilirsiniz.

Şekerbank iban sorgulama işlemi için öncelikle bankanın şubeleri ve telefon bankacılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Vereceğiniz hesap numarasını bu kanallar aracılığı ile öğrenmeniz mümkün. Iban öğrenme işlemini ayrıca sms göndererek de gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gereken cep telefonunuzdan müşteri ve hesap numaranızı aralarında boşluk olarak yazıp 1953’e göndermektir. Bu mesaj sonrasında banka hızlı bir şekilde hesap numarasına ait olan iban bilgilerini sizlere kısa mesaj olarak göndermektedir. Öğrendiğiniz iban bilgileri ile para transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası iban sorgulama başlıklı makalemizde İş Bankası iban doğrulama, İş Bankası iban nasıl sorgulanır ve İş Bankası iban sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*