Uber Borsaya Açılmaya Hazırlanıyor

Uber Borsaya Açılmaya Hazırlanıyor

Günümüzdeki en değerli girişim arasında gösterilen Uber, önümüzdeki 2 yıl içerisinde borsaya açılacağını belirtti. Yapılan haberlere göre sızdırılan bir takım bilgiler sonucunda şirketin büyük oranda ciro yaptığı ve bu hedefini yükselterek artık halka arz edeceği konusundaki paylaşımlar yapılmaya devam ediliyor.

Uber Borsaya Açılmaya Hazırlanıyor konusunda Uber: kullanıcılara özel araç hizmeti sunan bir girişim olarak tanımlanmaktadır. Yani cep telefonlarına yüklenen bir uygulama sayesinde hizmet veren bir girişimcilik olarak da biliniyor. Toplamda 53 ülkede faaliyet göstermekte olan bu girişim Türkiye’de sadece İstanbul’da hizmetlerine devam etmektedir. Yapacağınız yolculuktan önce ücret konusunda da sizlerle bilgi paylaşan bu sistem sayesinde birçok kişi de teşvik edilmektedir.

Uber Borsaya Açılmaya Hazırlanıyor başlığı altında artık sürücüler de para kazanmak için bu yöntemi deneyebilmektedir. 2009 yılında kurulan bu girişim, kısa zamanda tüm dünyaya yayılarak birçok insanın sürücü sıfatıyla para kazanmasını da sağlıyor.

Borsaya açılma bilgileriniz sızmasıyla birlikte birçok kişi için para kazanma yöntemi olarak bilinen bu girişim zaman zaman sıkıntılar da yaşamaktadır. Özellikle Tayland ve İspanya’da yasa dışı taksicilik faaliyeti olarak görülmekte ve uygulanan yasaklarla mücadele etmeye devam etmektedir. 2 yıl içerisinde bu gibi durumları da artık aşabileceği düşünülen Uber sayesinde birçok insan artık rahatlıkla para kazanabilecek. Şirketin 6 ayda bir gelirlerinin 2 katına çıktığı da bilinmektedir.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası İhtiyaç Kredisi Sorgulama başlıklı makalemizde bireysel kredi sorgulama, ihtiyac kredisi ve iş bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir