Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu yapmışsanız kredi kartı başvurunuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi sayesinde kredi kartı başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını sorgulayabilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapacağınızı yazımızın devamını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için öncelikle telefon bankacılığı ve bankanın şubeleri ile irtibata geçebilirsiniz. Telefon bankacılığı üzerinden müşteri temsilcisine bağlanmanız yeterlidir.

Bankanın müşteri temsilcisine kredi kartı başvurunuz hakkında bilgi edinmek istediğinizi söylemeniz ile müşteri temsilcisi gerekli incelemeleri gerçekleştirecektir. Yapılan incelemeler sonrasında kredi kartınızın onaylanıp onaylanmadığını öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde banka şubelerinde bulunan yetkili personellerde vatandaşlık numaranız üzerinden gerekli sorgulama işlemlerini gerçekleştirerek kredi kartı başvurunuzun son durumu hakkında sizlere gerekli bilgileri verecektir.

Ayrıca sms yolu ile de Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün.

Bunu için kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra Kart tipini yazıp bir boşluk bırakıp vatandaşlık numaranızı yazdıktan sonra 4407’ye göndermeniz yeterlidir. Bu sorgulamayı gerçekleştirdikten sonra kısa zaman içerisinde banka tarafından sizlere bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajda kredi kartı başvurunuzun son durumu hakkında bilgilendirileceksiniz. Eğer kredi kartı başvurunuz onaylanmışsa kredi kartınızın basım işlemleri başlayacaktır.

Banka bir hafta veya on gün içerisinde kredi kartınızı sizlere teslim edecektir. Kredi kartınızı aldıktan sonra şifre belirleyerek alışverişe başlayabilirsiniz.

 

Bu makalemde size  Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.
Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan HSBC Eft Saatleri başlıklı makalemizde hsbc bank eft saati kaça kadar, hsbc bank eft saatleri kaçta bitiyor ve hsbc bank eft saatleri ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.