100.000 TL’ye En Çok Faiz Getiren Bankalar

100.000 TL’ye En Çok Faiz Getiren Bankalar

Bankalar tarafından müşterilere sunulan faiz oranları farklı olduğundan dolayı 100.000 TL’ye En çok faiz getiren bankalar sıralaması farklı rakamları göstermektedir. Bu açıdan yüksek bir nakdi bulunan kişilerin en iyi faiz oranı veren banka ile çalışması daha iyi bir seçenek yaratacaktır ve bu sayede faiz alınacak olan ücret çok daha artacaktır.

Bu konuda herhangi bir sorun yaşamak istemeyen ve en iyi teklifi değerlendirmek isteyen kişilerin mevcut faiz oranları doğrultusunda işlem yapması gerekmektedir. Sizler için güncel olarak bir araya getirdiğimiz banka listesi sayesinde en çok faiz veren bankayı tercih ederek faiz konusunda iyi bir karar verebilirsiniz.

Yapılan araştırmalarda 32 günlük bir faiz oranı incelenirken bu süre içerisinde en çok faiz alabileceğiniz bankayı liste üzerinden kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz.

TEB Cepteteb Vadeli Hesap Faiz Oranı

Faiz oranının yüzde 10 olarak belirlendiği bankada brüt olarak her ay 876 TL’lik bir getiri elde edilecektir. Net getiri 745 TL olarak belirlenmiş durumdadır. Aradaki fark ise vergi kesintisi olarak uygulanmaktadır ve bu bakımdan kişiler faiz hesaplamaları yaparken vergi gibi ek ücretleri de göz önünde bulundurması gerekmektedir.

Denizbank Web’de Mevduat Faiz Oranı

Yüzde 10 faiz oranı uygulayan bankalardan bir diğeri ise Denizbank’tır. Denizbank tarafından uygulanan faizler ile birlikte aynı şekilde TED Bankası’nda olduğu gibi aylık 876 brüt 745 TL net bir faiz alabilmek mümkündür.

Vakıfbank E-Vadeli Mevduat Faiz Oranı

Vakıfbank’taki vade oranları diğer bankalara göre biraz daha düşük tutulmaktadır. Bu bakımdan kişilerin Vakıfbank üzerinden yapacağı yatırım işlemlerinde 100 bin TL için alacağı net ücret 715,40 TL olacaktır. Bankada uygulanan faiz oranı ise yüzde 9.60 olmaktadır.

Yapı Kredi E-Mevduat Faiz Oranı

Faiz oranlarının yüzde 9.55 olarak belirlendiği Yapı Kredi aylık olarak kişilerin 711.67 Türk Lirası kazanmasını sağlar.

Finansbank E-Vadeli Mevduat Faiz Oranı

Finansbank’taki vade oranları ise yüzde 9.50 olarak belirlenmiştir. Bu bakımdan kişilerin 32 Gün sonucunda elde edeceği gelir 707.95 TL olarak belirlenmiştir

HSBC E-Mevduat Faiz Oranı

HSBC faiz oranlarının en düşük olduğu bankalardan bir tanesidir. Banka tarafından uygulanan aylık faiz yüzde 9 olarak belirlenmiştir ve bu bakımdan kişilerin bir ay içerisinde alacağı ücret kesintilerin ardından net 670. 68 TL olacaktır.

Garanti Bankası E-Vadeli Hesap Faiz Oranı

Yüzde 9’luk bir faiz oranının uygulandığı Garanti Bankası, kişilerin en çok tercih ettiği ve güvendiği bankalar arasındadır. Kişilerin yüzde 9 üzerinden aylık olarak alacağı net getiri 679,68 TL’dir.

İş Bankası Şubesiz Vadeli Mevduat Faiz Oranı

Vade oranın yüzde 8.75 olarak belirlendiği İş Bankası faizlerde oldukça düşük rakamlar üzerinden işlem yapmaktadır. Bu bakımdan faiz konusunda kişilerin çok fazla tercih etmediği banka bir ay içerisinde 652.05 TL gibi bir getiri sağlamaktadır.

Akbank Direkt Serbest Hesap Faiz Oranı

Yüzde 8.75 faiz oranıyla yine düşük bankalardan bir diğeri Akbank’tır. Akbank tarafından uygulanan faiz işlemleri sonucunda kişilerin aylık net geliri 652.05 olarak belirlenmiştir.

Halkbank E-Mevduat Faiz Oranı

Halkbank kişilerin aylık düşük oranlarda gelir elde etmesine sağlarken ay içerisinde 100 bin TL için 614,79 TL alınması mümkündür.

Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı Faiz Oranı

Ziraat Bankası’nda faiz oranlarının düşük olması, aylık gelirlerin de azalmasına yol açmaktadır. Banka tarafından uygulanan faiz oranları sonucunda kişilerin ay sonunda elde edeceği net ücret 614.79 TL olmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*