2016 Kobi Kredileri Akbank

Akbank ülkemizin köklü bankaları arasında yer almaktadır. KOBİ kredileri içinde banka destek paketleri ile tüm müşterilerine hizmet sunmaya başlamıştır. KOBİ’lere verilen krediler işletmelerin ticari faaliyetlerini sürdürmesinde ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri avantajları ile sunmaktadır. Akbank KOBİ destek kredileri paketinde neler olduğu sayacak olursak;

KOBİ Destek Kredisi
Çek Karnesi
POS Hizmetleri
Şirket Kredi Kartı
Otomatik Ödeme Talimatı
Vergi/SGK Ödemeleri
İşyeri Sigortası
POS Plus Sigortası gibi bankacılık ürünlerini avantajlı faiz, komisyon ve fiyatlarla sunmaktadır.

KOBİ kredileri için Akbank Şubelerine, firma sahiplerinin başvurması gerekiyor. Kurumsal krediler bölümü kredi başvurularını değerlendirmektedir.
Kredi talebinde bulunanlardan istenen evraklar; ticaret sicil gazetesi, ticaret sicil tasdiknamesi, yeni alınmış oda sicil belgesi ya da faaliyet belgesi, ana sözleşme, hazirun cetveli (Anonim şirketler için), vergi levhası, firmayı temsile yetkili kişilerin noter onaylı imza sirküleri, firma ortaklarının nüfus cüzdan örnekleri, işveren SGK bildirgeleri, mal varlığına ilişkin belgeler, bilanço esasına göre çalışan firmalar için son 3 yıllık onaylı bilanço- gelir tablosu, cari yıl ve son tam yıl detay mizan ve cari yıl geçici vergi beyannameleri istenmektedir.

KOBİ kredisinde talepte bulunanlar değerlendirmeden sonra kredi açılması onaylaması durumunda Akbank’ta açık krediniz bulunmaktadır. Firmalara kredilerin yanında banka ile çalışma imkanı sunmaktadır. Uygun faiz oranları ile ülkemizde faaliyet göstermekte olan işletmelere her daim yardımcı olmaktadır.

 

Bu makalemde sizlere 2016 Kobi Kredileri Akbank  konusunu anlatmaya çalıştım. Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Gelir Belgesiz 55.000 TL Kredi başlıklı makalemizde gelir belgesiz hakkında bilgiler verilmektedir.