2017 Yeni Yıl Kredisi Veren Bankalar

Ocak ayının başlarında, 2017 yılı boyunca birçok bankanın faizlerde indirime gideceği, bunun da tüketiciler açısından oldukça önemli bir durum olduğuna dair haberlere yer verilmekteydi. 2017 yeni yıl kredisi veren bankalar olarak araştırma yaptığımız zaman, bu haberlerin gerçekten doğru olduğunu ve sadece ihtiyaç kategorisi alanında değil, diğer kredi paketlerinde de oldukça uygun fırsatların olduğunu görmekteyiz. Tüketiciler tarafından en fazla tercih edilen bankalar arasında bir değerlendirme yaptığımız zaman, 2017 yeni yıl kredisi veren bankaları şu şekilde sıralayabiliriz.

Türkiye İş Bankası’na giderek yeni yıl kredisi almak isteyenler için, Ocak ayına kadar süre bulunmaktadır. Ocak sonuna kadar başvuru yapılacak olan yeni yıl kredisinde, 30 bin liraya kadar kredi verilmektedir. Başvuracağınız kredi için 48 aylık vade süresi ve %1,14 faiz oranı da sizleri bekliyor.

  • Garanti Bankası

Yeni yıl kredisi veren bir diğer bankamız da Garanti Bankası’dır. 50 bin liraya kadar başvuru yapacağınız yeni yıl kredisinde, %1,14 faiz oranı ile 48 aylık vade de sizler için sunulacaktır.

 

  • Denizbank

Oldukça esnek şartları ile bildiğimiz Denizbank da, yeni yılda müşterilerine çok özel bir kredi paketi hazırlamıştır. Bin liradan başlayarak 30 bin liraya kadar krediye ihtiyaç duyan kişilerin faydalanacağı bu pakette, faiz oranı %1,48, vade süresi ise en fazla 48 ay olarak belirlenmiştir.

  • QNB Finansbank – Enpara

QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık hizmetlerinden olan Enpara, kullanıcılarına anında kredi vermeye devam ediyor. Yeni yıl paketi olarak tanımlanan kredide, 20 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınız karşılanıyor ve vade süresi 48 ay, faiz oranı da %1,35 olarak karşımıza çıkıyor.

Kimler Bu Kredilerden Faydalanabilecek?

 

Bahsetmiş olduğumuz 2017 yeni yıl kredisi veren bankalara başvuruda bulunmak için, Enpara kullanıcılarının yalnızca mobil uygulamaları üzerinden başvuru yapmaları yeterli olacaktır. Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden kredi alacak kişiler ise, bankaların internet sitelerine girerek ön başvurularını tamamlayabilirler. Kredisi onaylanan tüketiciler ise, banka şubelerine giderek sözleşmelerine imza attıktan sonra, kredilerini kısa bir sürede alabilirler.

Bir önceki yazımız olan 2017 Altının Gramı Ne Olur? başlıklı makalemizde 2017 Altın Tahminleri, Altın 2017 ve Altın 2017 De Ne Olur hakkında bilgiler verilmektedir.