Akbank Genel Müdürlük İletişim

Akbank müşterileri ya da Akbank hizmetleri ile ilgili öneri ve şikayetlerini bildirmek üzere harekete geçen kişilerin büyük bir çoğunluğu, Akbank Genel Müdürlük iletişim bilgilerini araştırmaktadırlar. Genel müdürlüğeyapılacak olan başvurularda, karşısında birçok iletişim kanalı çıkacaktır. Bunlardan ilki dilekçe ile yapılacak başvurulardır. Bunun için Akbank Genel Müdürlüğü’ne doğrudan dilekçe yazabilirsiniz. Bankanın adresi; Akbank Genel Müdürlüğü 4. Levent Sabancı Center 34330 İstanbul’dur. Fakat, burada bilinmesi gereken bir durum vardır. Akbank Genel Müdürlük İletişim kanallarından birisi olan telefon numarasına baktığımız zaman, müşteri temsilcisi ile yapmış olduğunuz görüşmelerle aynı telefon numarası olduğunu görmekteyiz. 444 25 25 numaralı telefondan yapılacak bu görüşmeler, doğrudan genel müdürlükle yapılmaktadır. Bundan dolayı dilekçe yazmadan önce bu numarayı aramanızda fayda vardır.

Akbank Genel Müdürlüğü’ne Ne İçin Başvurulur?

Akbank Genel Müdürlüğü, piyasaya sunulan tüm hizmetlerin koordine edildiği bir noktadır. Bundan dolayı, bankalar ile yaşamış olduğunuz problemleri ya da size itiraz hakkı doğuran bir olayın ardından, Akbank Genel Müdürlüğü’ne ulaşabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz gibi ister telefon isterseniz de dilekçe usulü ile adreslerine başvuruda bulunabileceksiniz. Çağın gereklerine uygun olarak hareket etmeye çalışan Akbank, müşterilerinin sosyal medya kanalları üzerinden yaptıkları başvurularıda dikkate almaktadır. Bundan dolayı, Twitter ya da Facebook hesapları üzerinden de Akbank Genel Müdürlüğü ile iletişim kurabilirsiniz.

Akbank Kart Aidatı Almak İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Bankalardan kullanılan kartlar için, bu zamana kadar belirli aralıklar ile aidat ödemekteydik. Fakat bunun yasal olmadığının kanıtlanmasının ardından binlerce banka müşterisi bu kesintileri iade olarak almaya başlamıştır. Eğer Akbank kredi kartınızdan da bu şekilde bir kesinti olmuşsa Akbank Genel Müdürlük iletişim kanallarından birisine başvurarak, iade talebinde bulunabilirsiniz. İşlemlerin daha detaylı incelenmesi ve detayları ile merkeze iletilmesi için, banka müşterileri genellikle posta yolunu tercih etmektedir. Bankalardan temin edebileceğiniz dilekçe örneklerini uygun bir şekilde doldurup, ekte istenen belgeleri de sunduktan sonra, dilekçenizi Akbank Genel Müdürlüğü’ne gönderebilirsiniz. Yapılan incelemelerin ardından iade yapılıp yapılmayacağı ya da miktarı, sizlere tüm detayları ile iletilecektir.

Bir önceki yazımız olan Akbank Axess Kredi KartıLimit Arttırma başlıklı makalemizde Axess Limit Artırım Talebi, Axess Limit Artırım Talebi Sms ve Axess Limit Artırma hakkında bilgiler verilmektedir.