Akbank Axess Kredi KartıLimit Arttırma

Gelir belgesi ile birlikte Akbank noktalarına başvurarak alabileceğiniz Axess kredi kartları, belgelediğiniz maaşınıza uygun bir şekilde limitlendirilerek sizlere sunulmaktadır. Bu limitler, ilk kez kredi kartı kullanan kişiler için biraz daha düşük olacaktır. Fakat, bu limit belirli bir süre sonra arttırılabilecektir. Eğer almış olduğunuz kredi kartını düzenli olarak en az üç ay öderseniz, banka sizi arayarak ya da kısa mesaj yolu ile limitinizi arttırabileceğinizin haberini verecektir. Eğer bu bildiri size ulaşmadan Akbank Axess kredi kartı limit arttırmak isterseniz, bu durumda şu yolları izleyebilirsiniz.

Telefon Bankacılığı İle Axess Kredi Kartı Limit Arttırma

Akbank Axess kredi kartı limit arttırmak için başvuracağınız ilk yol, Akbank telefon bankacılığıdır. Bunun için telefonunuzdan 444 25 25’i aramanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmede, yalnızca talep ettiğiniz kredi kartı limitini belirtmeniz yeterli olacaktır. Bankada bulunan gelir belgeniz ile talep ettiğiniz limit değerlendirilecektir. Sonrasında da birkaç dakika içerisinde cep telefonunuzdan bu talebinizin sonucunu öğrenebileceksiniz. Akbank telefon bankacılığının yanı sıra, size yakın olan bir Akbank ATM noktasına giderek kredi kartı limitinizi de arttırabilirsiniz. Kredi kartınız ile yapacağınız bu işlemde, Kredi Kartı Limit ve Bakiye İşlemleri menüsü üzerinden arttırım talebinde bulunabilirsiniz. Telefon bankacılığında olduğu gibi birkaç dakika içerisinde cep telefonunuza sonucunuzu alabileceksiniz.

Axess Müşteri Limiti Arttırma

Axess kredi kartı kullanıcıları, eğer aile bireylerinden birisine ek kart çıkarttırmışsa ya da farklı bir Axess kredi kartı kullanmaya başlamışlarsa, bunu tek bir kredi kartı üzerinden takip edebilmektedirler. Müşteri temsilcisi ile yapılacak görüşmenin ardından belirlenecek olan bu limite müşteri limiti ismi verilecektir. Kullanılabilir limitiniz üzerinden yapacağınız arttırım işlemleri için, Akbank Axess kredi kartı limit arttırma işlemlerinde olduğu gibi, 444 25 25’i aramanız yeterli olacaktır. Hem müşteri limiti hem de kredi kartı limitinizi arttırabileceğiniz bu yollar ile, aynı zamanda otomatik arttırım talimatı da verebilirsiniz. Bu talimat ile birlikte, banka sizin kredi kartınızın limitlerini belirli aralıklar ile arttıracak ve sizlere de kısa mesaj yoluyla haber verecektir.

Bir önceki yazımız olan 2017 Yılı Bankacı Maaşları başlıklı makalemizde Bankacı Maaşı Ne Kadar, Bankacı Maaşları ve Bankacı Maaşları Ne Kadar hakkında bilgiler verilmektedir.