Akbank iban sorgulama

Para gönderme işlemini bir Akbank hesabına yapacaksanız ve hesabın iban numarasını öğrenmek istiyorsanız Akbank iban sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem sayesinde hesabın iban numarasını öğrenebilir ve daha hızlı bir şekilde para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank iban sorgulama işlemini gerçekleştirmek için buraya tıklayınız. Açılan sayfada belirtmeniz gereken bazı bilgiler bulunmaktadır. Öncelikle iban numarasını öğrenmek istediğiniz hesabın türünü seçmelisiniz. Daha sonrasında ise hesabın şube kodunu ve hesap numarasını belirtmelisiniz. Eğer hesabın şube kodunu bilmiyorsanız soru işaretine tıklayarak öğrenebilirsiniz. Bu bilgileri belirttikten sonra yapmanız gereken hesapla butonuna basmaktır. İban numarası çıkacaktır. Sizlere verilen iban numarası ve hesap sahibinin ismi ile para transfer işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Abank iban sorgulama başlıklı makalemizde Abank iban doğrulama, Abank iban nasıl sorgulanır ve Abank iban sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.