Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu En Kolay Öğrenme Yöntemi

Kredi kartı markaları arasında ön plana çıkanlardan birisi olan Axess kredi kartı gerek Chip para kampanyaları ile ve gerekse de anlaşmalı kurumlarının sayısı ve çeşitliliğinin çok olması sayesinde en fazla müşteriye hitap eden kredi kartı markaları arasında yerini almıştır. Bu yazımızda sizlere Axess kredi kartı ile ilgili kısaca bilgi vererek; Akbank Axess kredi kartı başvuru sonucu nasıl öğrenilir izah edeceğiz. Birkaç Farklı yöntem bulunduğu için sırasıyla tek tek bunları istifadenize sunalım.

Akbank Şubeleri

Akbank ‘tan yapmış olduğunuz kredi kartı başvurunuzun sonucu öğrenebilmek için birkaç farklı yol bulunuyor. Bunlardan ilki Akbank şubelerine giderek kredi kartı başvuru sonucunuzu sormak olacaktır. Banko görevlisi tarafından sistem üzerinden gerekli kontroller yapılarak başvurunuzun hangi aşamada olduğu söylenecektir.

Akbank Direkt İnternet Bankacılığı / Mobil Uygulama

Yine bir alternatif yöntem de Akbank Direkt İnternet Bankacılığı ve Akbank Direkt mobil uygulaması üzerinden kart başvurunuzu sorgulamak olacaktır. Tabii ki  bu platformları kullanabilmek için Akbank müşterisi olmak gerekiyor. Akbank müşterisi değilseniz ya da internet bankacılığı ve mobil bankacılık kaydınız yok ise alternatif yöntemleri değerlendirmeniz gerekiyor.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu için hemen tıkla

Akbank Müşteri Hizmetleri

Eğer Akbank müşterisi değilseniz ya da internet bankacılığı / mobil uygulama kullanmıyorsanız bu durumda şubelere gitmek yerine bir alternatif olarak Akbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 444 25 25 ya da 0 850 222 25 25 nolu telefonları arayarak Akbank müşteri hizmetlerinden ilgili menüye bağlandıktan sonra müşteri temsilcisinden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Müşteri temsilcisi tarafından kimliğinizin teyidi amacıyla size birkaç soru da sorulabilecektir.

Kredi Kartı Başvurusu

Başvuru sonucunu öğrenmek için yapılabilecekleri anlattıktan sonra kısaca Akbank Axess kredi kartı başvurusu nasıl yapılır özet halinde sizlere anlatarak yazımızı sonlandıralım. https://webapp.akbank.com/KrediKarti/web/Basvuru.aspx linkine direkt olarak tıklayıp, karşımıza çıkacak ekrandan; isim – soyisim, TC kimlik no ve telefon bilgilerimizi girip, Axess kart mı yoksa Wings kart mı hangisini istediğimizi seçip, sonrasında da gösterilen güvenlik kodunu girerek başvuru işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca son bir kampanya ile Axess kredi kartını ilk defa alacak olanlara 50 TL chip para hediye ediliyor. İlk alışveriş ile birlikte karta yüklenen chip paralar 1 hafta içerisinde kullanılmazsa siliniyor.

Bir önceki yazımız olan Gelir Belgesiz 55.000 TL Kredi başlıklı makalemizde gelir belgesiz hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments Posted

  1. KREDİ KARTIM HALA ELİME ULAŞMAMIŞTIR SEVKİYATI YAPILMIŞ OLDUGU HALDE KURYELER TARAFIMA İNTİKAL ETMEMİŞTİR

  2. kredi kartım hala elime ulaşmamıştır sevkiyatı yapılmış oldugu halde kuryeler tarafıma intikal etmemiştir

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*